Známé po celém světě

Malé lahvičky s chemickou látkou. Poppers je slangový a všeobecně známý název pro látky, které jsou v této malé lahvičce obsažené. Jde o chemické látky jako je alkyl nitrit, butyl nitrit, isobutyl nitrit či amylnitrit. Tyto látky jsou těkavého původu, a proto se velice rychle odpařují, jakmile lahvičku otevřete. Doporučuje se po užití rychle lahvičku uzavřít, aby zbytečně látka neunikala.

držení

Obecně známá fakta
· Lahvičky poppers jsou však hodně populární. Velice rychle se rozšířily po celém světě. Kolébkami jsou Anglie, Německo, Japonsko nebo třeba také Amerika. Základní druhy se začínaly postupně vyrábět zde, ale také v ostatních zemích celého světa, a proto jsou tyto produkty známé napříč celou zeměkoulí. Nakoupit si je můžete v sexshopech a také na internetu. Je však dobré vědět, co kupujete, protože neprověřené nebo neoriginální druhy by spíše mohly člověku uškodit. Látka musí být čistá a prověřená, protože jinak si opravdu můžete ublížit na svém vlastním zdraví.

· Látka je známá jako afrodiziakum. Má podobné účinky na lidské tělo. Používá se na různých akcích, koncertech a festivalech pro zábavu. V dnešní době i v obyčejných klubech mezi mladšími ročníky, ale také během pohlavního styku, kdy můžete začít nepřekonatelný zážitek.

drink

Účinek na lidské tělo

Jaký je účinek na lidské tělo? Anebo co to s vámi bude dělat? Každý pocit může být trochu jiný, a proto se obecně uvádí, že můžete zažít malátnost, ale také pocity vzrušení, chtíče a erotiky. Doprovázeno je to silným bušením srdce a jakousi omámeností. Při pohlavním styku, těsně před vyvrcholením je pocit nejsilnější. Několikanásobně se vám zpříjemní pocit orgasmu. U mužů je to prý doslova výbuch. Naopak některé ženy, které orgasmu ještě nedosáhly, tak jej mohou zažít, protože se sníží krevní tlak, ale vystoupá frekvence bijícího srdce. Všechno kolem intimní oblasti pocítíte intenzivněji. Každý dotek, každý pohyb a proto některé ženy dosáhnou svého prvního orgasmu. Vyvrcholení je příjemné pár minut. Uvádí se, že po jedné až dvou minutách účinky odezní.

5/5 - (1 vote)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup