Zjistěte víc

Potřebovali byste se dozvědět něco o onemocnění prostaty, protože jste pocítili nějaké potíže, a nejste si přesně jisti tím, o co se jedná? Je zcela jednoznačné, že s vyšším věkem se dostavují problémy, o které asi nikdo běžně nestojí. Zbytnělá prostata umí nadělat pěkné potíže, ať už se jedná o časté močení, především v noci, nebo o nepříjemný pocit neúplného vyprázdnění. Vše je často zaviněno tím, že zbytnělá prostata tlačí na močový měchýř a jen dochází tak k problematickému odvodu moči. Pokud byste chtěli vědět, jak vás může pozlobit prostata a její příznaky, určitě čtěte dál.

tablety

Dbejte na své zdraví

Tomuto onemocnění se říká BHP, a právě kvůli tomu je narušován průtok moči zbytnělou prostatou. Obtíže jsou velice nepříjemné, ale můžete je poznat již v raném stádiu a řešit tak všechno od počátku. Pokud přijdete včas, není vůbec těžké situaci vyřešit pouze medikamenty. A proč je vlastně tato část vašeho těla citlivější? Vaše prostata je totiž citlivější na látky dihydrotestosteron, tedy DHT, který v těle stoupá s vyšším věkem. Pokud byste nezvládli odhalit problémy včas, mohlo by dojít také k chirurgickému řešení celé situace, které je podle statistik vyžadováno v 5-10% případů – povětšinou ty případy, kdy nebyly obtíže v počátku řešeny.

doktor

Lepší znát příčiny, a zakročit včas

Pokud přijdete na tyto zdravotní komplikace včas a začnete je patřičně řešit, určitě nebudete muset na operaci a citlivá záležitost bude vyřešena jednou či pár návštěvami ordinace vašeho praktického lékaře. Neponechávejte takové věci náhodě, určitě se budete cítit po vzetí medikamentů lépe a to během pár dnů. Neberte problémy s prostatou jako nutnou součást stáří nebo vyššího věku, rozhodně to tak není a můžete žít úplně normálním životem jako dříve.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup