Zastávka Břeclav

Už se těšíte na svou letní dovolenou? Vysněné Chorvatsko je pro nás často jako vysvobození, zejména od všedních starostí, od práce a dalších povinností. Užijte si cestu s námi. Zastávky máme na různých místech po České republice.
Zastávka Břeclav se nachází u benzinové pumpy AS .

pláž

Ulice Lidická směr dálnice D2.
Toto místo jsme vybrali právě proto, že je vhodně dostupné pro každého. Zde můžete čekat na náš příjezd, nastoupit a užít si s námi cestu do Chorvatska. Místo je také dobře dostupné přes městskou hromadnou dopravu. Můžete využít linky autobusu 542, 564, 565, 569, 573, 574.

Zastávka Stará Břeclav – křižovatka Ladná. Toto místo je taktéž velmi dobře přístupné. Osobním automobilem se na zastávku dostanete snadno a rychle. Využít můžete osobního automobilu. Zastávka leží v těsné blízkosti dálnice D2. V blízkosti této zastávky můžete pohodlně zaparkovat. Je zde mnoho volných míst.

A teď už hurá do Chorvatska

Co potřebujete sebou? Pouze nejnutnější věci. Nějaké náhradní oblečení a potřebnou kosmetickou drogerii. Každý musí vzít v úvahu, kam jede, do jakého letoviska nebo střediska. Pokud máte v Chorvatsku zamluvenou plnou penzi, nebo all inklusive, tak si nic brát vlastně ani nemusíte, plavky a botky na nohy a jedeme. Pokud si plánujete sami hospodařit, tak si něco málo vzít s sebou můžete, ale rozhodně to nepřehánějte.

východ slunce

  • Týden nebo dva? Záleží jenom na vás. My vás dovezeme tam i zpátky, nebo pouze tam, nebo pouze zpátky. Záleží na vás, jak si to chcete naplánovat. Pobyt si můžete různě přizpůsobit. Využijte všech služeb, které nabízíme.

Autobusy jsou plně klimatizované. Je zde velká LCD obrazovka na sledování filmů, další výhodou jsou různé pochutiny, které při cestě nabízíme, můžete se připojit na Wifi a surfovat na internetu, můžete poslouchat hudbu či cokoliv dalšího.

3/5 - (2 votes)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup