Zaručená bomba

Někdy si říkáte, kam vlastně zmizela ta prvotní zamilovanost, která zároveň vedla k nějaké vášni a sexuální touze? Postupem času začnete jako pár řešit spíš starosti s tím, co nakoupíte, co je potřeba zaplatit a jestli si vyrazit na víkend někam do přírody nebo zůstat v klidu doma a pustit si film. Cítíte, že se máte rádi a něco vás k sobě váže, ale když tak spolu ležíte večer v posteli a přemýšlíte si každý nad svým, jen málokdy se stane, že zahoří ta jiskra jako dřív, že se začnete vášnivě líbat, hladit a užívat si přítomnosti toto druhého opravdu naplno?
Pokud vám tohle všechno chybí, určitě se to dá nějak vyřešit, a nebude to zrovna složité.

vášeň

Slyšeli jste někdy něco o afrodiziaku? Nemáme teď na mysli česnek nebo celer, ani voňavky, které si namažete na tělo a měly by fungovat. Máme na mysli poppers. Jedná se o velice účinnou a dostupnou látku, kterou si můžete zakoupit v malé lahvičce. Pak stačí lehounce přičichnout spolu s partnerem a po chviličce se začnou dít věci, které byste možná ani nečekali.

Užijete si to jako nikdy dřív

Sexuální touha nastupuje velice rychle, srdce vám buší vášní a chcete ukojit svou zvědavost po tom, co bude dál. Najednou to není takové to nucené líbání. Pár polibky v sobě vzájemně probudíte něžnost a vášeň dohromady. Bude se vám líbit, že vás hladí, ale kousnutí na krku jen rozproudí vaše pocity ještě dál do těla.

sexy žena

Skvělý zážitek pro oba

Můžete si užívat, jakoby to byla první noc, kdy jste spolu. Stačí jen jedna malá lahvička a můžete si připadat, jako dřív, kdy jste měli touhu po sexuálním aktu každou chvilku – a můžete mít. Hoďte starosti za hlavu a dokažte si, že to ještě jde jinak.

3/5 - (1 vote)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup