Zaměřeno na celé vaše tělo


* Erotické masáže jsou typickým příkladem, kdy si chcete odpočinout, ale zároveň se potřebujete nabít energií, proto je do klasické masáže zaimponován tento lehký druh erotiky, který tomu všemu dodá patřičnou náplň. Krásná a příjemná atmosféra je jistě také ocenitelná, stejně tak jako naše diskrétnost ve všech případech: .

* Začátek je jednoduchý, společná sprcha nebo vířivá vana, která je součástí některých pokojů jistě potěší i muže, kteří mají vodu rádi, stejně tak jako ty, kteří se jí vyhýbají. Vaše partnerka může být do půl oblečená nebo svlečená, může si nechat jenom podpatky nebo například punčošky, záleží na vaší představě. Často však muži touží po tom, aby jejich partnerka byla celá nahá, to je samozřejmě také jedna z možností.
* Celková procedura se týká vašeho těla. Od hlavy až k patě budete hýčkání formou hlazení, ale také zažijete jistě i silnější prožitky. Nevynechá nohy, vaše záda nebo šíji. Samozřejmostí je zaměření se na vaše intimní části těla, které se nesmí vynechat. Můžete si dopředu přiobjednat Lingham- tedy zaměření na penis po určitou dobu. Pak se bude vaše partnerka více zaměřovat na tuto část vašeho těla. Ovšem běžně se na ni také dámy zaměřují a to velice plnohodnotně a po určitou dobu.
* Prostředí, které zde navodíme, vám vytvoří tu správnou atmosféru, abyste se dostatečně uvolnili a byli obklopeni tím nejlepším a nejhezčím, co u nás můžete mít. Zapálené a krásně hořící svíčky, vůně a olejíčky, které jdou posléze lehce umýt, to všechno zde můžete začít.

Čekají vás nevšední zážitky, tak se na ně připravte.

Existuje více druhů těchto procedur, při kterých se ženy mohou různým způsobem zaměřovat. Tyto služby jsou však vhodné jak pro muže, tak i pro ženy a to v jakémkoliv věku. Samozřejmě musíte být zletilí a mít tedy nad osmnáct let věku. To je snad jediná podmínka, kterou musíte splňovat. Dále už se stačí jenom objednat přímo na recepci nebo klidně online přes internet.
Hledáte vhodný dárek ke kulatinám? Chcete něčím potěšit a také darovat poukaz například z legrace? Pak není problém, abyste jej darovali. U nás je to možné!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup