Vstupní dveře do domu oddělují od sebe dva uzavřené světy

Současný trend výroby vstupních vchodových dveří směřuje k pevným, tvarově stálým, bezúdržbovým a zároveň bezpečným výrobkům s dlouhou životností. Dveře do bytu nebo domu jsou tím prvním, s čím se setkáváme každý den při příchodu ze zaměstnání, ze školy, z obchodu, a podle statistických záznamů jsou právě dveře nejčastěji využívaným pohyblivým komponentem v domě.

vstupní dveře

Aby volba padla na ty osvědčené a vhodné, měli byste o nich něco vědět

Již několik desítek let jsou na trhu stovky firem, které produkují širokou škálu dveří v rozsahu materiálů od plastových dílů přes klasické dřevěné až po kovové masivní konstrukce. Právě kovové výrobky patří k nejžádanějším, splňují totiž veškeré požadavky na zajištění bezpečí a ochrany soukromí před okolním světem.
Kovové vstupní dveře jsou bez kompromisů a jednoznačně vítězí v porovnání s konkurenčními výrobky ze dřeva a plastu.

Izolační bariéra před únikem tepla

Základ tvoří celoplošné ocelové křídlo, jádro je vyprofilováno z kompozitních materiálů a to tak, aby v něm nevznikl tepelný most. Vnitřní výplň tvoří polyuretanová pěna, která je zároveň tepelně izolační vrstvou. Koeficient tepelné prostupnosti Ud je u takových výrobků velmi nízký, zpravidla 1,1 W/(m2.k).

Robustní konstrukce, bezpečnostní vícebodový zámek

Ocelové dveře, to je doslova past na zloděje. Ti zpravidla takové dveře obchází a raději volí jinou cestu, jak se k vám vloupat, a pokud nemají jinou možnost, zůstanete pro ně tvrdým oříškem a podnětem k zamyšlení, zda vůbec má smysl loupež provést. Součástí vybavení dveří bývají speciální bezpečnostní systémy, nejčastěji druhé bezpečnostní třídy, tedy RC2. Běžným standardem je vícebodový bezpečnostní zámek.

dveře

Ocelové vstupní dveře Ostrava se často kombinují se zárubněmi ze slitiny hliníku. Ty mají opět přerušený tepelný most a spolu s izolační vrstvou pěny uvnitř významně snižují únik tepla z vytápěných prostor. Dveře a zárubně slouží jako izolant nejen v zimních měsících, kdy šetří výdaje za teplo, ale působí i v létě jako bariéra před průnikem teplého vzduchu.
Výrobci moderních ocelových dveří se také pochopitelně zaměřili na moderní design a ze vzorkovníků nebo vzorových výrobků si jistě vyberete některý z mnoha desítek dekorů tak, aby dokonale ladil s vaší stavbou.

4/5 - (1 vote)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup