Věnujte svým nohám odpočinek

Přijdete každý den z práce domů a máte pocit, že Vám nohy odpadnou únavou? Vede Vaše první cesta na gauč s polohou ležmo a s nohama nahoru? Víte, čím tak výjimečná únava může být způsobena? Pokud ano, tak to změňte.

Pokud ne, zamyslete se
Vezměte to pěkně popořádku.
· Obsluhujete pracovní stroje, které mají délku a šířku srovnatelnou s rozlohou Vašeho skromného bydlení?
· Denně stroj několikrát musíte obejít, abyste jej zkontroloval? To se tedy za jednu šichtu nachodíte!
· Vy provádíte i drobné opravy? A nebude v tom právě ten háček?

skříňka na nářadí

Kde máte umístěné nářadí?
Po kapsách montérek najdete nějaký ten šroubovák, nebo štípací kleště? A co když potřebujete jiné nářadí? Vracíte se pro něj? Jo takhle! Vám se dost často stává, že i někam šroubovák odložíte a zapomenete jej někde ležet, aniž byste věděl, kde? No tak to je potom jasné.

To se nachodíte mnohonásobně více, než kdybyste vlastnil šikovný příruční kufřík na nářadí , ve kterém máte všechno potřebné pohromadě!

To se potom nedivte, že Vás po každé šichtě tak neskutečně bolí nohy, když se naprosto zbytečně nachodíte hledáním nářadí, které jste někde odložil při poslední opravě! Tak taková situace se dá kufříkem na nářadí lehce napravit! Víte, kolik kroků ušetříte tím, když při obchůzce stroje popadnete všechno nářadí najednou v jednom příručním pracovním kufříku?

červený box

1. Máte všechno potřebné hned po ruce, aniž byste se musel vracet o několik metrů zpátky pro potřebný kus nářadí. A samozřejmě zase zpátky k opravě.
2. Nemůže se Vám stát, že necháte někde šroubovák ležet, protože si jej vrátíte hned zase zpátky do kufru na nářadí!

Nebude jedna taková malá změna obrovským přínosem pro Vaše unavené nohy? Uvidíte, že bude! Kufr na nářadí dodá Vašim nohám odpočinek a odežene únavu!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup