Uspořte výměnou žárovek


žárovka, žluté tečky

V posledních letech se hodně mluví o úspoře energie. S tím bezesporu souvisí i použití elektrický přístrojů a určitě i svícení. A právě svícením se dá ušetřit mnoho energie a tím i financí.

Do nedávna byly hojně využívány klasické žárovky, ty však pomalu mizí a doprodávají se poslední zásoby. Kromě jiného byly typické i šířením tepla kolem sebe a tím velkou energetickou ztrátou a neefektivností. Postupem času se tyto klasické žárovky mění za nové světelné zdroje. Jako velmi úsporné a efektivní se pak jeví LED žárovky.

Pořizovací cena LED žárovek je vyšší, ovšem nelekejte se, i přesto se výměna vyplatí a finančně brzy vrátí. LED žárovky mají totiž mnohem vyšší životnost, než ty klasické, nemusíte je tedy kupovat tak často a jejich úsporností ušetříte energii a tím další peníze, což se jistě v ročním zúčtování projeví.

čirá žárovka

Různé parametry poskytnou komfortní použití

Ovšem při jejich výběru si dejte záležet, mají různé parametry a tak mohou poskytnout pro každé místo jiné osvětlení a zvýší tak komfort při svícení. Vybírat můžete podle barvy, rozptylu i úhlu světla, ale zohlednit musíte i typ patice.
Stále nejběžněji používané jsou žárovky s klasickým závitem. Ten se vyrábí ve dvou typech, malý a velký. U nás najdete oba typy, stačí si jen vybrat. I žárovky s malým závitem lze využít po celém domě či bytě . V nabídce naleznete úsporné LED žárovky za velmi výhodné ceny.

Vhodnou žárovku volte podle požadovaného odstínu světla, v nabídce naleznete:
· Žárovky e14 poskytující odstín teplého bílého světlo
· Žárovky e14 poskytující odstín studeného bílého světlo
· Žárovky e14 poskytující odstín denního bílého světla

Oba typy žárovek jsou dodávány v několika tvarových provedeních:
· Provedení ve tvaru svíčky
· Vzhled klasické žárovky
. Bodová žárovka

šest svítidel

4.3/5 - (3 votes)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup