Ukládejte s přehledem

Také si už nevíte rady, kam všude byste zakládali horu papírů, kterými se jednou za čas probírá finanční, nebo podobná kontrola? Vaše rozčilování nad leckdy nesmyslnou úředničinou Vám stejně nepomůže. Vy si škodíte na svém zdraví a problém s uskladněním Vám rozčilování nevyřeší.

Máte jen dvě možnosti. Vlastně možná tři.

1. Buď si ulehčíte problém uskladnění variantou, jako je kovová kartotéka.
2. Nebo skončíte v nemocnici s podlomeným zdravím.
3. Ale také můžete jít dělat ministra a všechnu tu šílenou administrativu korigovat na únosnou míru.

otevřené zásuvky

Jestli je poslední varianta lepší, to je na diskuzi. Vaše zdraví si jistě nepolepší. A hlavně nemáte jistotu, zda dokážete administrativní poměry změnit.
Druhá varianta je ta nejkrajnější, kam byste se neměli vůbec dostat. Takže ta se zamítá okamžitě.
A poslední variantou kovové kartotéky na kolečkách? Tou byste se měli zabývat hned na první dobrou!

Úsporně, přehledně, jednoduše.

Co je lepší, než plné police a skříně šanonů, ve kterých se nachází celý život firmy? Jedině kovová kartotéka. A víte, proč?

· Úspornost. Pořízením takového kusu nábytku získáte dostatek místa ve skříních a na policích. Skříně můžete využívat k aktuálním potřebám firmy.
· Přehlednost. Jedním z důležitých faktorů je, co nejdříve najít v daný moment veškeré potřebné informace. Takový systém přehlednosti Vám kovová kartotéka poskytne okamžitě!
· Jednoduchost. V přehledném systému Vám půjde práce pěkně od ruky. Ne nadarmo se říká, že v jednoduchosti je síla!

kancelářský archiv

Umíte si představit svou kancelář s tímto kusem nábytku? Pokud ano, převraťte svůj dosavadní systém uchovávání dokumentů a pusťte se do práce se systémem novým. Veškeré složky budete mít přehledně uložené na jednom místě a vždy tu příslušnou najdete rychle, a to bez zdlouhavého přehrabování v šanonu, který Vám zabírá místo.

A co potom, až dokumenty budou pozbývat na aktuálnosti? Odjeďte s kovovou kartotékou do archivu a archivujte ji pod příslušným číslem.

4/5 - (1 vote)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup