Tisk budoucnosti je 3D tisk, vyzkoušejte ho

Do nedávna hudba budoucnosti, dnes realita, která je stále běžnější, doma ale tuto novinku zatím využívat nelze. Řeč je samozřejmě o 3D tisku, tisku budoucnosti, který umožní vytisknout si reálné předměty. Především pak různé součástky a díly.

tiskárna

Nyní ale můžete využít služby 3D tisku prostřednictvím našich služeb . Stačí vám jen mít váš model uložen v souboru STL a zaslat nám ho. Nebo přijďte s vašimi soubory sami a tiskněte, co potřebujete. Je to snadné.

Potřebné soubory pro tisk vám rádi z předlohy vyhotovíme

3D model vám také můžeme navrhnout, potřebujeme k tomu jen vaše návrhy na papíře a skici. Můžete nám také zaslat pouze fotografie předmětu či součástky, kterou potřebujete vytisknout, ze všech stran. My vám z této fotografie rádi 3D model vyhotovíme a pak už stačí jen tisknout.

3D tisk nabízí mnoho možností a je neuvěřitelné, co vše může vzniknout. Chybí vám třeba potřebné hmoždinky a jiné součástky? Není problém, vytiskněte si je. 3D tisk je opravdu tisk budoucnosti.

Naše služby jsou následující:
· 3D tisk
· Vytvoření modelů pro tisk z fotografií a nákresů
· Vstřikování plastů
· Výroba firemního loga v 3D formě
· Následná úprava vytisknutého předmětu – kytování, broušení, lakování atd.
3D tiskem se zabýváme dlouho a naše služby jsou kvalitní a rychlé. Zákazníkům se snažíme vyjít maximálně vstříc a nabídnout jim komplexnost. Zakládáme si na precizní práci a spokojeném zákazníkovi.

tisknutí

Celkovou cenu sdělíme předem

Ptáte se nyní na cenu? Obáváte se, že vás vytisknutí 3D předmětu vyjde draho a zruinuje vaši peněženku? Bez obav. Ceny jsou uvedeny za hodinu, celkovou dobu vám však rádi spočítáme před zahájením tisku, nemusíte se tedy bát, že vás cena překvapí.
Zaujal vás 3D tisk nebo si potřebujete vytisknout reálný předmět? U nás není problém, rádi vám to umožníme.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup