Tip na školní výlet – dobrodružství, zábava i poznání

Jedná se o součást vyučování. Z tohoto důvodu musí být striktně zakotveno i ve školním vzdělávacím programu. Slouží k efektivní podpoře výuky a potřebného vzdělávání. Škola může v souladu se školním vzdělávacím programem rovněž zorganizovat i zotavovací a léčebné pobyty ve zdravotně prospěšném prostředí bez přerušení výuky, stejně tak i různé výjezdy do zahraničí a veškeré další akce, které úzce souvisí s výchovně vzdělávací činností školy.

panáček a panenka.png

Veškeré tyto školní aktivity musí být zpracované ve školním vzdělávacím programu, ale rovněž musí být i začleněny do ročního plánu školy a dále detailně zpracovány v rámci měsíčního či týdenního plánu. Součástí takového plánu na daný školní rok jsou i různé akce.

Zajímavý tip na školní výlet? Děti milují dobrodružné akce i zážitky za poznáním, jak by se dal charakterizovat tento tip na školní výlet, který pamatuje v rámci programu na malé i velké školáky. Rozhodně se děti nudit nebudou! Je připravena zábava prostřednictvím různých aktivit. Děti se mohou dozvědět o tom, jak se peče Štramberské ucho. Překvapením možná bude, že se přesvědčí o tom, že ve skutečnosti had není slizký. O děti je dokonale postaráno, tudíž spokojenost je i na straně učitelů, a ne pouze dětí.

Zajisté i učitelé přijmou velmi pozitivně tuto možnost, kdy mohou být svědky toho, jak děti s radostí se formou hry učí nové poznatky a získávají informace a zároveň se vzdělávají a dozví nové věci.

školní autobus.jpg

Co je připraveno v rámci organizace?

Připravený program pro děti, kdy se učitel tak nemusí o nic starat a může si naopak vše užít společně s nimi. K dispozici je zkušený průvodce, který zajistí nejen dobrou náladu, ale je odhodlaný odpovědět každou zvídavou otázku položenou od žáků. Součástí jsou praktické ukázky a zejména zapojení dětí do programu. Prioritou je, že veškeré atrakce jsou velmi blízko u sebe, tím je tak vše prakticky přehledně na jednom místě.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup