Těžká práce, kterou jen tak někdo neunese

Vaše tíha spadne na naše ramena. Tím se můžeme chlubit. Zařizujeme všechno potřebné, co se týká jeřábnických prací. Autojeřáby Praha jsou vám tak zcela k dispozici na jakékoliv práce, které jsou pro vás obtížné, namáhavé a složité na provedení. Obraťte se na nás a vyřešíme to společně.

1) Jaká je naše firma?

Naše firma má dlouholetou tradici. Specializujeme se na pronájem autojeřábů s obsluhou ale také například na zednické práce. Více jak deset let tak spolupracujeme úspěšně s našimi zákazníky a mohli jsme tak splnit jejich požadavky a dokončit mnoho projektů.

2) Co pracovníci?

Náš odborně vyškolený personál je vám vždy k dispozici. Na všem se s vámi domluvíme a nemáme problémy s dochvilností. Tu vždy garantujeme. Naši pracovníci jsou spolehliví a přesní, také díky tomu můžeme garantovat naše služby. Každý z nich má minimálně dva roky praxe, proto jsou zkušení a přesně vědí, co dělají.

3) Kde se nacházíme?

Naše služby poskytujeme především v Praze, ale také v okolí tedy ve středočeském kraji. Pokud by vás zajímalo, kde například parkujeme, tak je to na Praze Zličín.

4) Jaké služby poskytujeme?

Samozřejmě služby, které se týkají jeřábnických prací, můžeme vám tak s čímkoliv poradit nebo provést jakoukoliv zakázku.
Profesionální technické zázemí – naše jeřáby procházejí každoročně přísnou technickou kontrolou. I přes tyto přísné kontroly je však udržujeme ve špičkovém stavu. Důležité je především bezpečí, které se musí pro všechny pracovníky ale i ostatní lidi dodržovat.

5) Co je naší předností?

Zřejmě přesnost a spolehlivost. Také nezaostává ani profesionální jednání, vyškolený tým pracovníků a moderní technické zázemí.

Nepodceňujte naši sílu

Potřebujete naše služby? Neváhejte se na nás obrátit. Ať už se jedná o: bezplatnou konzultaci, veškerou manipulaci s břemeny, manipulaci se stavebním materiálem, montážní práci, montování bednění, betonování, demontování. Provádíme také záchranné a vyprošťovací práce, nakládání a vykládání, manipulaci s kameny nebo jinými velkými a těžkými předměty, pomocné práce nebo cokoliv dalšího dle vašich požadavků našich budoucích zákazníků.

4/5 - (1 vote)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup