Skládačky s vůní dřeva, které podporují logické myšlení

Nepodporujte nevzhledné a nekvalitní plastové hračky a jejich nepříznivý dopad na naše životní prostředí. Podporujte výrobky a hračky z přírodních materiálů, které voní lesem a které vydrží. Nudu nejen vašich dětí, ale také i dospělých doopravdy zaženou dřevěné skládačky 3D puzzle v různém provedení od zvířat, přes budovy, až po dopravní prostředky. Vyberte si z širokého sortimentu různých druhů hraček k sestavení.

3d puzzle

Co si můžete doma vlastnoručně složit:

· Autíčka
· Garáž
· Benzínku
· Domeček pro panenky
· Mašinky
· Letadýlka
· Dinosaura
· Sovu
· Šikmou věž v Pise

Tyto kreativní a zábavné stavebnice nadchnou nejen malé i větší chlapce, kteří budou odvázaní především z různých modelů aut nebo mašinek. Holčičky budou nadšené z domečku pro panenky, který si mohou samy poskládat. Tyto kreativní hračky podnítí ve vašich dětech kreativitu, tvořivost a trpělivost, a především také podporují logické myšlení. Při jejich sestavování totiž budou muset chtě nechtě zapojit mozkové buňky a popřemýšlet o vhodných kombinacích skládačky, které povedou k jejímu kompletnímu sestavení. Díky této hračce získáte skvělou aktivitu k zabavení nejen vašich ratolestí ale i vás třeba při deštivých dnech. Zabaví na dlouhou dobu a do sestavování můžete zapojit klidně celou rodinu a strávit tak společně pěkný čas hraním.

puzzlík

Pořiďte vašim dětem tyto krásné a kreativní hračky z přírodních materiálů s vůní lesa. Po jejich sestavení je můžete použít třeba jako dekoraci na poličce. Tyto hračky mají smysl a dají vašim dětem víc než obyčejné plastové hračky, které nic nevydrží. Investujte do kvalitních hraček, které zaujmou a pobaví. Tyto hračky si vaše děti zamilují a jen tak je neomrzí, pořiďte jim rovnou více kousků do sbírky, ať nehrozí v dětských pokojíčcích nuda.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup