Schodišťové sedačky, seznamte se

Největší potíž pro osoby, které jsou jakkoli omezené v pohybu, jsou bezesporu schody a schodiště. Představte si, jaké to asi musí být, nemoci se dostat tam, kam potřebujete, být odkázán na užívání pouze omezené části domu, spoléhat se na pomoc ostatních.

A právě nejhorší je tato situace doma. Být omezen pouze na přízemí vlastního bytu, když jste většinu života zvyklí využívat celý prostor, není lehká situace. Ovšem aniž musíte dělat výrazné stavební úpravy, existuje řešení, které vaši soběstačnost vrátí.

Ideální řešení pro zdolání schodů především v interiéru

Takzvaná schodišťová sedačka vám pomůže i bez cizí pomoci zdolat schody. Je ideální právě do vašeho domova. Ovládání zvládne každý. V nabídce naleznete tří základní tipy:

· Schodišťová sedačka A130
Pohybuje se rychlostí 9m za minutu. Určena je pro přímá schodiště od 27° do 55°. Hodí se nejen do interiéru, ale i exteriéru.

· Schodišťová sedačka V53 ELBA
Pohyb v maximální rychlosti 5 za minutu. Vhodná je do interiéru, na schodiště rovná i se zatáčkami, do 45°. Bez problémů zvládne i více pater.

· Schodišťová sedačka A180
V maximální rychlosti pohybu 9m za minutu. Ideální na schodiště rovná i se zatáčkami do 58°. Určená do interiéru. Od ostatních se liší především speciální vodící kolejnicí.

Jednotlivé sedačky se tedy liší svými parametry, společné však mají to, že jsou vybaveny bezpečnostními prvky a uživatel se tak nemusí ničeho bát. Nikde nepřekáží a jejich montáž netrvá déle než den.
Cenová kalkulace je naprosto individuální a závisí nejen na vybraném typu sedačky, ale především na délce a tipu schodiště a tím i množství použitého materiálu na vodící kolejnice.

V klidu si projděte veškeré informace a pak si zvolte, která se pro vaše potřeby bude hodit nejlépe. Nebo si nechte s výběrem poradit, pokud si nejste jisti.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup