Sbalte si pár kufrů a jdeme na to!

Oblečení si jistě budete chtít vzít s sebou, to se ví, ale co ostatní věci, které jsou staré a nepotřebné? Nový byt máte jistě vybavený kompletně novými věcmi, pokud ne, tak vám je samozřejmě převezeme a dokonce i smontujeme, ale pokud nevíte, kam se starým a nepotřebným nábytkem či spotřebiči nebo běžnými věcmi na vyhození, týkat se to může také jakéhokoliv vybavení domácnosti, tak se můžete obrátit právě na nás. Zařizujeme všechno, vyklízení Praha.

S čím se u nás můžete setkat?

– vstřícný přístup, jsme otevřeni jakékoliv objednávce, či jakémukoliv dotazu– pokaždé se na nás můžete s čímkoliv obrátit.
– máme pro vás k dispozici rady a tipy, které si dopředu můžete prohlédnout– na co si dávat pozor než začnete stěhovat nebo naopak na co dávat pozor v průběhu. Jak ušetřit čas, peníze a nervy? I na tyto otázky zde naleznete odpovědi.

– zajišťujeme sběrné dvory, případně se na jejich seznam můžete volně podívat– zjistěte si předem podle vašeho místa bydliště, jestli jsou otevřené a přístupné, či kde se přesně nacházejí.

– běžná bývá prohlídka před stěhováním– většinou jde o prohlídku z technických důvodů.

– specializujme se na běžnou montáž a demontáž nábytku– společně s našimi kompletními službami nevynecháváme ani tyto specifické práce, jakými je právě rozložení a složení požadovaného nábytku.

– výběr z obalových materiálů dle vašich konkrétních potřeb– existují ochranné ale také zajišťující bezpečnou přepravu při stěhování.
– podívat se můžete na TV pořady – jak na stěhování– možná zde najdete odpovědi na své otázky, či pár rad, které vám pomohou při jednodušším průběhu. Video obsahuje ukázky stěhování.

– dokonce je možné sledování průběhu stěhování– celý průběh je monitorován v reálném čase a s možností archivace. Také zde vidíte přesný záznam pobytu vozu a také přesnou polohu a čas.

4/5 - (1 vote)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup