Šatní skříňka aneb jednoduchá forma zabezpečení

Pořídit kvalitní nábytek, který vydrží dlouho a svůj účel splní opravdu, to je skvělá věc. Příkladem takového nábytku je i šatní skříňka, která je určená pro všechny objekty, kde se v jednu chvíli nachází více lidí. Těmito objekty mohou být například:

Tělocvičny, posilovny a fitness centra
Wellness a rehabilitační centra
Převlékárny firem
Koupaliště a bazény
Školy a školky

Pro tyto objekty se šatní skříně vyrábí nejčastěji z plechu. Jedná se totiž o materiál, který vzhledem ke své ceně nabízí nejlepší funkci. Vydrží dlouho, nepotřebuje údržbu a při dostatečně šetrném zacházení není nutné řešit jakékoliv závady. V současné době je samozřejmost zámek, který bývá povětšinou jednoduchý, ale na prvotní ochranu majetku v podobě oblečení a méně hodnotných osobních věcí naprosto postačí.

Dalším aspektem při výběru šatníků může být jejich celková vybavenost. Plechové skříňky jsou dodávány buď prázdné, nebo mohou být vybaveny tyčí pro ramínka. Dalším prvkem může být lavička, která usnadní převlékání nebo umožní pohodlné obouvání. To nejlepší na tomto nábytku je kromě samotné služby i cena, která není nikterak vysoká. Základní nábytek tohoto typu můžete pořídit již od tisícikoruny, pokud je řeč o jednoduchém boxu pro nenáročné aplikace. Pokročilejší skříně jsou k dostání od dvou tisíc korun, což není vůbec vysoká cena vzhled k materiálu a celkové povaze tohoto nábytku.

Nebojte se zainvestovat

Když si spočítáte náklady za veškeré prvky, které budete chtít do své šatny umístit, možná přijdete na to, že jde o velmi vysokou částku. Když však vezmete v potaz, že jde o nábytek, který vydrží mimořádně dlouho a nebudou s ním žádné problémy, rázem nejde o nic nákladného. Naopak, v průběhu využívání poznáte, že jde o mnohem lepší volbu nelži dřevěné nebo jiné typy nábytku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup