S vámi po celý život

Nejkrásnější den v životě, nebo nejdůležitější krok v životě. I tak někdy bývá označovaný svatební den. Den, kdy si dvojice slíbí, že spolu budou sdílet ostatní dny svých životů a že budou patřit k sobě, nejen společným příjmením. Svatební přípravy jsou jistě náročnou záležitostí, vše domluvit, vybrat a zorganizovat. Již na začátku si pořiďte praktický diář nebo blok a zapisujte si jednotlivé úkoly. Velmi vám tento přehled pomůže v tom, abyste na nic důležitého nezapomněli.

Na některé věci však jistě nezapomenete ani bez diáře. Jedním takovým úkolem jsou snubní prsteny. Vybrat si šperk, který bude na vaší ruce až do konce vašich dní je jistě nesnadné. Měl by odpovídat vašemu vkusu, a přitom by měl splnit jistou nadčasovost, abyste jej mohli snadno kombinovat s ostatními doplňky, jako například náramkovými hodinkami, kterých si vybíráte v životě jistě více než jen jedny.

Jak vybrat správně?

V první řadě věnujte pozornost použitým materiálům. Jistě že se setkáte i s velmi levnou variantou v podobě chirurgické oceli, ale váš svazek má přeci nějakou hodnotu a jistě nechcete, aby hodnotu tohoto svazku reprezentoval bezcenný, sériově vyrobený kroužek. Určitě zvolte zlatou variantu provedení. Vybírat můžete z osvědčené klasiky, tedy žlutého zlata, nebo moderních variant, a to zlata bílého nebo červeného. Velmi oblíbené jsou v posledních letech i modely, které kombinují například žluté a červené zlato.

Konkrétní provedení už záleží na vašem výběru, vždy však zvažte, jakou bude prsten vyžadovat údržbu, aby vypadal stále dokonale. Výborným tipem jsou modely v jednoduchém provedení. Takové provedení nevyjde z módy ani za mnoho let a výborně jej zkombinujete s ostatními šperky.
A na co nezapomenout? Na rytinu na vnitřní straně! Datum, nebo jméno, je nejčastější podobou takové rytiny.

4/5 - (1 vote)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup