S hypotékou bez registru bez prostředků nezůstanete


Do nesnází se může snadno dostat každý z nás. I ti, kteří by to třeba nikdy nečekali. Můžete nakládat s penězi sebevíce zodpovědně, a přesto můžete získat záznam v bankovním či v nebankovním registru. Třeba tak, že se vám opozdí platba za telefon, energie či něco jiného a vy si toho včas nevšimnete. Stačí taková malá hloupost a problém je najednou na světě.
Takový záznam v registru může na první pohled působit poměrně banálně. Vždyť o co jde, kvůli jednomu zápisu se přece svět nezboří. Ovšem zbořit se vám může, pokud se zrovna v této době ocitnete v situaci, kdy nutně potřebujete peníze, které zrovna nemáte.
bankovky eur.jpg
V takovém případě máte několik možností toho, co můžete podniknout. Jednou z těchto možností je sáhnout na vaše rezervy. Pokud však žádné nemáte, jedná se o vhodnou příležitost, oslovit vaši rodinu, přátele či známé, zkrátka lidi, ke kterým máte důvěru, a kteří mají důvěru k vám. A pokud ani tato možnost neklapne, tak je na místě požádat o půjčku.
Ovšem tady to kvůli tomu, že máte záznam v registru, nemusí být tak snadné. Banky můžete ze svého výběru rovnou vyloučit, pokud máte záznam v registru, nepůjčí vám. Ovšem dveře dokořán mají i v takové situaci nebankovní společnosti. Získáte zde hypotéku bez registru, která vám přijde vhod, protože je na míru šitá situaci, ve které se nacházíte.
A čím se taková hypotéka bez registru liší od klasické nebankovní hypotéky? Především o něco vyšším úrokem. Je to v podstatě taková daň za to, že na sebe nebankovní společnost bere riziko se záznamem v registru spojené. Ovšem nic netrvá věčně. Pokud časem váš záznam v registru zmizí, můžete požádat o snížení svých úroků, a dokonce můžete tuto hypotéku bez registru následně refinancovat klasickou bankovní půjčkou.
mobilní telefon a peníze.jpg
Jak je tedy vidět, i v případě, kdy se ocitnete v situaci se záznamem v registru a s nulovou hotovostí, je zde vždy dostatek možností, co podniknout, abyste nezůstali bez prostředků.

3/5 - (1 vote)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup