Reklamní trička pro nás nejsou problém


Reklamní textil nejrůznějšího druhu je velmi žádaným způsobem propagace a hodně využívaným způsobem pro cenově příznivou reklamu. Naše společnost Vám zde nabízí vysoce kvalitní a spolehlivý potisk textilu nejrůznějšího druhu. Stačí si jen vybrat z naší opravdu velké nabídky a všechno ostatní už nechat na nás. Naše nabídka je dostupná naprosto všem a jistě každého z Vás potěší.

otázky

Reklamu Vám dnes mohou lidé dělat za pomocí trička, mikiny či jiného kusu oblečení či za pomocí baťohu či třeba tašky. Záleží jen na Vás, jestli chcete tyto produkty využívat jako dárek za nákup či třeba pro propagaci na nějakém veletrhu nebo jen pro prodavače ve Vaší prodejně či pro všechny Vaše zaměstnance. Záleží jen na Vás, jak a kde je využijete a také samozřejmě jak budou vypadat.
Pro potisk textilu nám stačí, abyste si vybrali triko či mikinu nebo jiný kousek, který chcete potisknout a samozřejmě nám předložili předlohu, jak si výsledný produkt představujete a co byste na něm chtěli všechno mít a na jakých místech a podobně. Pokud si nevíte s vytvořením předlohy rady, nemusíte se ničeho obávat a můžete se klidně obrátit na nás a naše profesionální a zkušené grafiky, kteří Vám rádi pomohou a poradí.

K potisku textilu využíváme hned několik možných postupů. Vždy využíváme velmi kvalitních a stálobarevných barev s dlouhou trvanlivostí a moderních technologií. Plně se přizpůsobíme Vašim přáním a požadavkům a upravíme podle toho i naše postupy. Každý kousek může být také vybaven štítkem s informacemi ohledně praní a podobně a také může být každý jednotlivě zabalen a označen samolepkou s velikostí a dalšími informacemi.

reklama

Potisk textilu však není určen pouze pro reklamní účely, ale také například pro školní sportovní družstva, zájmové kroužky a podobně.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup