Připravte se na horké léto včas


Blíží se léto a s ním mimo všech skvělých radovánek také neúprosné sluneční paprsky, které již brzy rozpálí všechny střechy a zpevněné plochy do běla, takže každý z nás bude hledat, kam by se ukryl do stínu. A právě proto je ideální doba připravit se na návaly horka a na neúprosný sluneční žár již nyní. Pokud si totiž včas pořídíme spolehlivou stínící techniku Climax Ostrava, můžeme již to letošní léto a po něm i všechny následující strávit v pohodě a v příjemném stínu.
skleněná čelní stěna.jpg

A z čeho všeho můžeme vybírat?

K mání je široká paleta rozmanitých stínících systémů, takže je jisté, že si mezi nimi každý hravě vybere takový, který mu bude nejvíce vyhovovat.

Mezi velice oblíbené a výhodné stínění se řadí venkovní rolety a žaluzie. Ty vám dokážou poskytnout i mnohem více než jen pouhý stín. V zataženém stavu dokáží odclonit sluneční paprsky tak, že uvnitř domu budete mít příjemně chladno, a naopak v zimních měsících v domě udrží teplo, takže navíc ušetříte jak za provoz klimatizace, tak za vytápění, což nejsou malé peníze. Navíc dokáží významně snižovat hluk, zvyšují bezpečnost domu, umožňují větrání i za nepříznivých povětrnostních podmínek, a samozřejmě i skvěle vypadají.
vertikální žaluzie.jpg

Dovnitř domu můžete umístit buď klasické žaluzie anebo oblíbené látkové rolety, které vás potěší svými barevnými efekty.

Pokud však hledáte spíše způsob, jak odclonit slunce z konkrétního místa ve venkovním prostoru, třeba z vaší terasy, můžete se spolehnout na látkové stínění. Do popředí se čím dál, tím více dostávají markýzy, které jsou k dispozici v mnoha různých variantách co do jejich velikosti, provedení i designu použité látky. Můžete je ovládat ručně či automaticky a jejich barevnost vás zaručeně nadchne a dotvoří architektonický vzhled vašeho domu.

K létu ovšem patří nejen slunce, ale třeba také obtížný hmyz. A ideální způsob, jak se zbavit komárů bez použití chemických přípravků, je s pomocí sítí proti hmyzu.


5/5 - (2 votes)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup