Příjemný pobyt v zaměstnání


Stůl kancelářský musí být vyroben tak, aby byla zaměstnanci práce u něj příjemná a zároveň zdravotně nezávadná. Pracovní doba trvá až osm hodin denně, proto jej vždy vyrábíme tak, aby se u něj zaměstnanci necítili stísněně. Volnost pohybu dostanou všemi směry. Jsme si vědomi, že na pracovní desce musí být místo pro různé pomůcky a zejména počítač, proto ji vyrábíme vždy dostatečně prostornou. Ergonomie je také důležitým faktorem. Klademe důraz na rozměry pracovní plochy, aby zaměstnanci pracovali se správným sklonem předloktí, loktů i ramen. Jen tak budou ušetřeni nepříjemné bolesti zad a krční páteře. Příjemný pobyt v zaměstnání, co víc si přát.

Výhody nabízených kancelářských stolů:

· výběr ze stovek různých typů
· kvalitní a pevné materiály
· moderní design, krásné dezény
· doprava zdarma po celé České republice
· montáže zdarma
· přehledná nabídka v tištěné i virtuální podobě
· rychlé dodávky
· online kalkulačka ceny

V zaměstnání i domácí pracovně

Ať už své zaměstnání vykonáváte doma nebo ve firmě, vždy potřebujete vhodný kancelářský stůl vyrobený přímo na míru Vaší osobě. Naše modely jsou k prodeji v různých velikostech pro dokonalou ergonomii práce. Vždy jsou řešeny tak, aby měli dostatečný prostor pro počítač, papíry a další nezbytné pomůcky. Vašim prostorovým možnostem budou vždy odpovídat.

Nábytek sestavený na míru

Stůl kancelářskýsi sestavte přímo na míru! Nabídka je vhodná pro jednotlivce i zaměstnavatele, kteří hledají vhodné pracovní podmínky pro své zaměstnance. Krásné jsou pracovní modely klasické vyrobené kompletně ze dřeva. U těch vybíráte z mnoha různých dezénů. Rozměry si také vybírá zákazník, tak aby se mu v zaměstnání pracovalo dobře. Krásné jsou také modely, jež mají kombinaci dřeva a kovových prvků. Zde se kloubí požadavky na funkčnost a moderní design.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup