Překonat schody bude s pomocí speciální plošiny hračka

Běžně si to zdravý člověk nedovede představit, jak náročné musí být pro invalidy dostávat se na určitá místa. Pro běžně chodící je snadné překonat překážky, ale pro osoby na vozíku je to mnohdy nadlidský výkon. Schody jsou velkým strašákem.
Pokud nemá takový člověk doprovod a neexistuje v konkrétním místě jiná možnost, nezbývá nic jiného, než hledat cestu jinou nebo místo opustit. Naštěstí už v dnešní době je většina veřejných míst vybavena schodišťovými plošinami, které umožní schody zdolat i bez pomoci.

vozíček

Naleznete je na úřadech, školách, v kulturních zařízeních, na nádražích a i v některých bytových domech. Tam, kde stále chybí, se postupem času doplňují. Bezbariérový přístup je nutný a umožňuje i invalidům žít život s maximální soběstačností.

Pro všechna schodiště lze nalézt ideální variantu

Potřebujete-li i vy vybavit nějaký prostor schodišťovou plošinou, rozhlédněte se v naší nabídce . K dispozici máme čtyři varianty, lišící se od sebe jednotlivými parametry. Jsou naprosto bezpečné a splňují potřebné normy.

· Šikmá schodišťová plošina V64
Je nejprodávanější plošinou. Určená je do interiéru i exteriéru pro schodiště přímá se sklonem do 50°. Maximální nosnost je 300kg. Pohybuje se rychlostí 5m/min.

· Šikmá schodišťová plošina V65
Plošina určená pro schodiště s podestou a změnami směru se sklonem do 50°. Rovněž ji lze využít v interiéru i exteriéru. Pohybuje se rychlostí 8m/min. Nosnost má 300kg.

plošina

· Šikmá schodišťová plošina LOGIC
Elegantní plošina, která se ovládá jedním tlačítkem s nosností 250kg. Lze ji použít do interiéru i exteriéru na schodiště o sklonu do 45°.Pohybuje se rychlostí 6m/min.

· Šikmá schodišťová plošina SLIM
Plošina pro interiér i exteriér s rychlostí pohybu 6m/min a nosností 225kg. Využití najde u schodišť do 60°. Hodí se především do úzkých a strmých míst.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup