Poznejte taje erotických masáží

Možná jste o masáži penisu ještě neslyšeli, ale určitě vás tento způsob uvolnění zaujal. Většina lidí někdy vyzkoušela masáž zad, nohou či jiné části těla. Intimní partie však zůstávaly vždy zakryté a dotyky na těchto místech byly tabu. Náš salon přináší revoluci v oblasti masáží. Nabízíme vám několik druhů masáží, které se zaměřují na celé tělo, včetně intimních partií. Kromě masáže samotného penisu vám naše masérky namasírují také prostatu.

Pokud si myslíte, že jste již zažili maximální uvolnění, nenechte se mýlit. Vyzkoušejte naši masáž a poznejte, jaké to je uvolnit nejenom tělo, ale především mysl. Právě relaxace psychická je v dnešní uspěchané době skutečně potřeba. K uvolnění přispěje nejenom profesionální masáž, ale také krása našich masérek. Pokud se vás bude krásná žena dotýkat na intimních partiích, poznáte skutečnou rozkoš. Pokud se obáváte, že byste při takové masáži mohli dojít k vyvrcholení, můžete se uklidnit. Samotná masáž intimních partií spěje právě k tomuto konci. Jaké druhy masáží si tedy u nás můžete objednat?

1. Klasická erotická masáž( jedna či dvě masérky, do půli těla svlečené, doteky po celém těle a také na intimních partiích, masáž prsy, možnost masáže prostaty, možnost využité masážní vany)
2. NURU masáž( masérka masíruje celým tělem, použití NURU gelu zajistí uvolnění celého těla i mysli)

3. TOP sensual masáž( masérka je celá nahá, vzájemné doteky, prvky tantry a NURU masáže, hlazení pavím perem, uvolňující horké ručníky)
4. Tantrické masáže( spojení prvků klasické masáže a tantrických rituálů)
5. Erotická masáž penisu
Překvapilo vás, jaké možnosti vám náš salon nabízí? Tak na nic nečekejte a kontaktujte nás. Domluvte se s námi na termínu, vyberte si masérku, která bude vyhovovat vašim požadavkům a užijte si jedinečné uvolnění, které jste ještě nezažili.

5/5 - (1 vote)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup