Potisk textilu

Tato technika je velice oblíbená především u prodejců různého druhu zboží. U nás si mohou objednat trička podle velikosti, materiálu ale také typu jestli lidé chtějí s krátkým rukávem, pro holky nebo kluky nebo se dají potisky udělat například na mikiny. Není problém vytvořit vám přesně na míru obrázek na vašem vysněném oblečení. Můžete jej prodávat nebo si jej můžete pořídit soukromě. Jsme schopni vytisknout obrázky na trička pro školy a školky, různé organizace a nadace. Není výjimkou ani jednoduché jednobarevné jenom se sloganem či s jednoduchým vzorem, ať už na rukávu, přes prsa, na zádech či na boku. Podívejte se na veškeré možnosti, které se nabízejí a jistě i vy si velice rádi vyberete z tak vysoké a velké kombinace, které u nás můžete zvolit.

a) Jak se jeví tisk a materiál?

Metoda sítotisku je ověřená a také vysoce kvalitní. Po vyprání se vám nesloupne nebo nezašedne ani se nezničí. Můžete tyto materiály i s potiskem prát v pračce na požadovanou teplotu, zcela normálně je sušit. Kvalitní sítotisk se totiž nepoškodí ani nezbledne. Tisk je trvanlivý dlouhodobě a vždy si zachová svou strukturu, ale i stálou barevnost všech odstínů.

b) Zboží všeho druhu

Naše výrobky mají dlouho životnost a tak je můžete využít opravdu jakýmkoliv způsobem. Může se jednat o reklamní využití nebo také můžete požadovat trička na zakázku. Ty dokonce mohou mít uvnitř svůj vlastní štítek, kde bude velikost, požadavky na praní. Můžete také tuto etiketu nahradit od výrobce právě svou vlastní. Někteří požadují svůj vlastní potisk. Všechno je možná stačí se přesvědčit .

c) Výběr je široký

Můžete využít střihy pro dámy, pány ale také nabízíme dětské trička. Značkový textil však nabízíme také pro reklamní účely a může jít o košile, polokošile, mikiny, tílka, bundy, vesty a mnoho dalšího. Vždy kvalitní materiály, které vydrží.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup