Posuňte své vaření na zcela novou úroveň

Upravit správně připravené suroviny tak, aby z toho vzešel výtečný a voňavý pokrm, to není nic jednoduchého. Je to umění, které je však v současné době nahrazováno nejrůznějšími spotřebiči. Tyto spotřebiče v podobě elektrických, plynových nebo horkovzdušných trub nebo moderních konvektomatů jsou základem každé kuchyně, která nepodlehla modernímu RAW stravování.

kuchař

Podpořte českou produkci moderních elektrospotřebičů

Pokud hledáte kvalitní elektrospotřebič, se kterým by byla tepelná úprava pokrmů skutečná hračka, pak byste měli věnovat pozornost českému výrobci konvektomatů Retigo. Tato firma má více jak dvacetileté zkušenosti v oblasti těchto elektrospotřebičů, a proto můžete očekávat velmi kvalitní zařízení, která vás svými funkcemi rozhodně nezklamou.

V čem vynikají konvektomaty značky Retigo?

Unikátní konstrukční prvky – unikátní oblé sklo nebo zásuvky orientované napříč
Rychlá návratnost investice – rekuperace a minimalizace spotřeby vody
Pokročilé funkce a nastavení – široký rozsah teplot a až 99 programů
Příjemné uživatelské rozhraní – digitální ovládací displej s jednoduchým ovládáním
Bezpečnostní prvky na vysoké úrovni – IPX5 krytí a masivní klika

Konvektomaty českého výrobce Retigo jistě překvapí i širokou paletou variant jednotlivých elektrospotřebičů. K dostání jsou jak v základní velikosti, která uspokojí potřeby menší restaurace, tak v minimalistickém provedení vhodné i pro náročné domácnosti nebo kavárny. Největší zařízení jsou následně vhodná pro velké stravovací závody nebo třeba školní jídelny.

kuchyň

Ideální řešení i do budoucna

Díky neustálé modernizaci těchto zařízení si můžete být jistit, že značka Retigo splní veškeré vaše požadavky nejenom na kvalitu těchto zařízení, ale také v oblasti záruky a servisu. Proto se můžete bez obav rozhodnout pro gastronomické zařízení české výroby.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup