Poppers rozpálí i uvolní


Chcete oživit a zpestřit váš společný sexuální život? Takový nápad váš partner i partnerka určitě ocení. A kdyby jen to. V posteli si máte užívat oba a proto je na místě zařídit vše tak, aby toho bylo dosaženo.

Možná nemáte vždy náladu, něco vás trápí nebo jste unavení či stresovaní. Potom ani sex za moc nestojí a vy si jej vůbec neužíváte. A to je velká škoda. Pokud máte podobné pocity nebo jednoduše chcete jen intimní život oživit, tak na pomoc přichází poppers, které si můžete pořídit také díky .

erotika ve sprše

Nejedná se o žádné pilulky v podobě Viagry, ale o inhalační látku, která je balená v malé lahvičce a použití je pouhým vdechováním nosem. Je tedy vhodná jak pro ženy, tak i pro muže.

Účinkem této látky dochází k uvolnění hladkého svalstva, např. konečník, pochva. Kromě toho k jakémusi omámení a stavu euforie a zvýšenému vzrušení. Tímto způsobem si snadno navodíte pocity vášně a podpoříte více intenzivní orgasmus.
Často se říká, že jde o drogu, kterou užívají pouze gayové, protože právě při análním sexu je potřebné uvolnit hladké svalstvo. Avšak je to čichací látka, která zpestří život všem párům, tedy i těm heterosexuálním.

polonahá dívka

I tady je však důležité dodržovat veškeré pokyny a brát vše s mírou, takže také ohledy na svoje zdraví. Látka totiž prudce snižuje krevní tlak a naopak zrychluje tep. Kombinace s dalšími stimulanty by mohla být nebezpečná. Takže čichnout si k poppers a ještě si vzít Viagru by se nemuselo setkat s úspěchem.
Chvíle euforie se po vdechnutí nosem dostavují okamžitě. Příjemné pocity uvolnění a vášně sice trvají pouhé 1 až 2 minuty, ale zážitek stojí za to. Třeba při orgasmu. Zatím co jindy rychle odezní, s prostředkem si jeho délku prodloužíte.

Když se řekne sex, tak nové nápady nikdy nejsou na škodu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup