Poppers je pouze účinný podpůrný prostředek, sex máme všichni v hlavě

Na otázku, zda afrodiziaka probouzí sexuální touhu, se takřka všichni shodují na jednom: Sex máme především v hlavě, v myšlenkách, v srdci. Prvotní impuls vychází z vnitřních pocitů, teprve pak nastupuje podpůrný prostředek.
Dlouhotrvající erekce nebo silná sexuální touha u ženského pohlaví, to je sen mnoha lidí, ale tak jednoduché to zas není. Vždy se jedná o kombinaci mnoha faktorů, a kdo se chce takovému stavu alespoň přiblížit, neměl by žádný z nich podceňovat.
silueta holky.jpg

Pomocníci v dobrých rukách

Podpůrných pomocníků existuje celá řada, mohou být přírodní i chemické, a jestliže je vhodně aplikujete, zamíříte do cílové brány. Do brány rozkoše, po které všichni lidé ze své přirozené podstaty touží. Lidé skutečně pro rozkoš udělají cokoli, jen kdyby věděli co, a jak.

Poppers

S užíváním tohoto podpůrného prostředku se pojí celá řada mýtů. Předně nejde o klasickou drogu a o látku, která je primárně lidskému zdraví nebezpečná. Jsou to „docela obyčejné dusitany“, s nimiž se naše tělo potýká dnes a denně. Látka se dokonce využívá v lékařství pro léčbu některých srdečních chorob a běžně se s ní setkáte např. v osvěžovači vzduchu. Záleží však na tom, jak a v jaké dávce ji aplikujete. Každý seriózní prodejce vás musí na dávkování a užívání upozornit včetně možných rizik, ostatně těch si je každý vědom i při konzumaci alkoholu, kde si lze poměrně snadno přivodit otravu. Poppersuvolňuje hladké svalstvo, rozšiřuje cévy, čímž více zaměstná krevní oběh, zintenzivňují se prožitky vnímání reality a je tudíž šance prožít i silnější orgasmy.
žena s úsměvem.jpg

Santalové dřevo, Ylang Ylang

Na podobné bázi fungují i přírodní preparáty, nejsou pochopitelně tak účinné a používají se spíše jako aromaterapie. Uvolňují napětí, křeče, snižují krevní tlak, rozšiřují cévy a mají rovněž podobné afrodiziakální účinky. Santal mnozí znají z vonných tyčinek, z vonných olejů, hinduisté jej používají ve svých svatyních, je součástí kadidla a některého tabáku. Ylang Ylang je dokonce obsažen ve známém parfému Chanel No. 5. Působí rovněž podobně jako další afrodiziaka, snižuje napětí a krevní tlak, uvolňuje hladkou svalovinu a zaměstnává krevní oběh.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup