Podávejte dokonalé nápoje

Umíte si představit, že Váš host na baru by byl nespokojený s teplotou Vašich jinak vynikajících nápojů? Víte, že nesprávná teplota Vašich koktejlů by byla základem pro neúspěch? A Vy jste si přitom dal tak záležet na vyvážené chuti! Tolik času jste věnoval složení a poměru jednotlivých ingrediencí! Taková škoda.
Hleďte i na to, aby Vaše koktejly byly dokonale vychlazené, aniž byste musel přidávat led. Led se rozpouští a Váš vynikající koktejl ředí! Vyvážená chuť by byla rázem tatam! Ale může to být i naopak. Právě led je v některých koktejlech nezbytnou součástí.

lednice

Co k tomu potřebujete?
Aby se Vaše koktejly na baru staly vyhledávanými, věnujte finanční prostředky na chladicí zařízení a gastro lednice adekvátně ke kvalitě výsledných nápojů!

Staňte se vyhlášeným barem.
Jste králem na svém úseku hotelu, proto nesmíte opomenout to nejlepší vybavení s gastro lednicí, nebo s chladicím pultem.
· K Vám si chodí hosté vyčistit hlavu.
· U Vás chtějí zapomenout na starosti všedních dnů.
· Právě u Vás nacházejí lahodné nápoje, aby přišli na jiné myšlenky.
Dopřejte jim tedy dobře vychlazený nápoj s ledem, nebo bez něj, který je osvěží. Který jim pohladí jejich chuťové pohárky. S gastro lednicí to nebude problém!

Vaší vizitkou je spokojený host.
Mějte ve svém baru kvalitu, aby se Vám nestalo, že by chladicí zařízení najednou přestalo fungovat. Taková lapálie by Vás mohla stát mnoho úsilí na nápravu. Pokud máte vybavení staré a nevhodné, nahraďte je kvalitní gastro lednicí a chladicím pultem, na které se můžete spolehnout!
Potom se můžete začít pyšnit jedinečnými nápoji, po kterých budou Vaši hosté prahnout.

bar

Hosté se k Vám budou vracet.
Jediným přáním každého hoteliéra je spokojený host, který při každé příležitosti bude trvat na stejném pobytu v hotelu, jehož součástí je i Váš úsek baru. Pomozte tedy svému hotelu dokonale vychlazenými drinky, o kterých si budou hosté ještě dlouho povídat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup