Paravany z plexiskla jsou skvělou volbou


muž, tužka, zápisky

Potřebujete něčím rozdělit kancelář? Nebo alespoň oddělit jednotlivé stoly či udělat rozdíl v místnosti s různým zaměřením? Velice snadno docílíte rozdělení právě pomocí paravanů z plexiskla. Plexisklo je výhodný materiál, který se nezničí, neušpiní a navíc na sobě nebude mít prach. Jde lehce umýt, v případě potřeby nebo nějaké nepříjemné události, má stálou barvu a žádným způsobem se nemění ani nepoškozuje. Zůstává pořád stejný, proto má mnoho výhod, díky čemu se skvěle hodí nejenom do kanceláří, ale také do různých administrativních budov a dalších institucí.

Ø Různé velikosti výšky a šířky. Dle vašeho výběru a vašich požadavků .
Ø Vyberte si přesně velikost, která vám bude vyhovovat. Sortiment je v tomto ohledu opravdu rozmanitý a široký.

muž, tužka, zápisky

Paravanový systém z plexi

Skvěle se hodí na oddělení stolů ve velkých místností. Jedná se o formu přepážky. Zabráníte přenosu hluku a mluveného slova. Díky tomu nebudete tolik rušit ostatní zaměstnance okolo. Ti se mohou dále plně soustředit na své polování a na svou dobře vykonávanou práci. Skvěle se také hodí i do různých dalších firem kancelářského nebo administrativního původu. Uplatíte je i v restauracích nebo penzionech. Můžete s nimi předělit místnosti, kde se snídá nebo večeří. Díky tomu se hosté budou cítit lépe a příjemněji. Tímto jim vytvoříte lepší a útulnější prostředí. Jistě se k vám budou velice rádi opět vracet. Přes takovouto přepážku není moc vidět, takže svým hostům zajistíte naprosté soukromí a to si lidé všeho věku moc přejí. Soukromí přece vyhledává každý z nás.

Praktické řešení do domů i bytů
Chcete oddělit pokojíček vašich dětí? Sourozenci k sobě bývají občas velice upřímní, a pokud nemohou mít dva pokojíčky, každý sám pro sebe, je hned zle! Ovšem tímto způsobem to krásně vyřešíte. Udělejte umělou stěnu a budete mít klid!

zápisník, tužka, notebook


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup