Obavy vyměňte za radost

Když zjistíte, že jste v jiném stavu, což jste vůbec nečekala, ale ani neplánovala. A když celou tu dobu předtím žijete v domnění, že procházíte menopauzou, těhotenství Vás přinejmenším zaskočí. A to je slabé slovo pro Vaše počáteční zděšení, viďte? A co teprve manžel! Až jemu sdělíte tuto radostnou novinu. Máte snad pocit viny za vzniklou situaci? Vždyť jste na to byli dva.

geny

Rozmanitými etapami si prostě projít musíte.

Jak bylo řečeno, pocity po zjištění tak závažné skutečnosti, jako je těhotenství ve vyšším věku, jsou velmi proměnlivé. Prvotní údiv, který by se dal přirovnat k plesknutí mokrým hadrem přes obličej, vystřídá obava, zda genetika Olomouc bude Vašemu požehnanému stavu přívětivá. Přece jenom, Váš věk nepatří k rokům, které jsou biologicky nejvhodnější. A to Vás ještě čeká rozhovor r s manželem. Chtělo by to panáka, viďte? Ale pozor! Vy už nemůžete!

Ve vašem případě jde hlavně o to, zda jste schopni čelit takové životní situaci, jako je narození dalšího dítěte.

Otázka zní: Chcete miminko?

Pokud se rozhodnete, že nového člena rodiny jste schopni přivítat, a že se na něj dokonce těšíte, po všech těch pocitech, které se mění každou minutou, potom si sjednejte genetickou prohlídku v Olomouci, abyste se začali na miminko těšit se vší parádou. Váš věk je přece jen takovou nevyzpytatelnou překážkou. I když jste porodila dvě zdravé krásné děti, stalo se tak už před mnoha lety! Vaše biologické hodiny začínají pomalu odbíjet půlnoc. Ale, jak vidno, rychlým spermiím a jednomu vajíčku to bylo evidentně jedno.

prstíky

Počáteční obavy z přenosu genetického kódu Vašich DNA určitě genetika Olomouc vyřeší. Dnešní přetechnizovaná doba má své plus v tom, že dokáže téměř s jistotou zjistit veškeré skutečnosti, které se genetického přenosu týkají. V době mládí Vašich rodičů bylo vše daleko obtížnější.

Takže se začněte připravovat na příchod nového člena rodiny a po celou dobu se radujte z toho, že dokážete přivést na svět zdravé krásné dítě! I ve Vašem věku!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup