Nezhoubné zvětšení prostaty

Postihuje nejčastěji muže ve zralém věku. Jedná se o nejčastější zdravotní onemocnění této věkové kategorie. Objevuje se od 50 ti let. Ve věku 60 ti let má až 60% mužů příznaky a problémy s dolními močovými cestami. Závažnějším stupněm trpí až 13% mužů ve věku 40 – 49 let. U staršího věku je to celých 28% ve věkové kategorii nad 70 let.
trenér ve fitku
Nezhoubné zvětšení je onemocnění, které se vyznačuje jistými nepříjemnými příznaky. Nejedná se o nic závažného a je to poměrně dobře léčitelné, pokud nemáte závažnější stádium. Rozlišujeme tři formy této nemoci. Je známá mikroskopická, klinická a symptomatická forma této nemoci. První dvě formy se neprojevují žádnými obtížemi, ta třetí a poslední už však ano. V této fázi se objevuje hyperplazie, což je v podstatě zmnožení buněk. Buňky se sloučí v takzvané uzly.

To všechno se tvoří v centrální části prostaty, a kvůli tomu dochází k nepříjemným obtížím, protože tento uzel může tlačit na močovou trubici. A s tím je spojeno mnoho obtíží, které následně muži mohou na svém těle pociťovat.
sluneční brýle muže
Prostata a její příznakymohou nastat kdykoliv. Nejčastěji se tato nemoc projevuje a způsobuje:
– V případě, že je tento malý orgán zvětšený, tlačí na močovou trubici. Dochází k přerušovanému močení.
– Tlačí na močový měchýř a způsobuje na něm anomálie. Také deformuje jeho původní tvar. Zespoda působí stlačení na močový měchýř a mění tak jeho tvar. To všechno způsobuje zvýšené zadržování moči.
– Mezi další projevy se řadí slabý proud při močení.
– Obtížně se vám močení zahajuje.
– Můžete dokonce pociťovat bolest při močení.
– Nedostatečné vyčůrání se. Jakoby vám tam něco zbylo a zanedlouho jste museli jít zase.
– Chodíte často i během noci.

Řešte problémy zavčasu

Vyřešte to zavčasu a nenechejte se zbytečně trápit. Neodmyslitelně to patří ke stáří, ale čím dříve si s tím poradíte, tím lépe budete po zbytek nocí spát. Lépe a daleko klidněji. Toto onemocnění se dá poměrně snadno a dobře léčit, jenom se nesmí podceňovat příznaky. V případě, že nebudete dbát na své zdraví, může toto onemocnění končit až operací.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup