Nejste si jisti, co by Váš život naplňoval

Každý z nás má svou představu o tom, jak by měl jeho život vypadat, abychom byli spokojeni.

Jak ale k takovým představám dojdeme?
Naše představy jsou předávány z generace na generaci. Ale také strukturou společnosti, ve které se narodíme a plánujeme svou budoucnost. Jsme ovlivňováni rodiči, způsobem života, okolním světem. Z toho pak plyne naše rozhodnutí, jaký směrem se vydáme.
Mnozí z nás jsou ale nespokojeni.

náboženský idol

Čím to může být?
Patříte k těm lidem, kterým se příčí honba za majetkem? Nebo honba za penězi? I když se takový trend v současné době rozmohl do katastrofických rozměrů, je štěstím, že mnozí lidé ještě stále uvažují o štěstí na úrovni duchovna, a nespatřují své štěstí v hromadě hmotných statků! Že hledají odpovědi na vyšším stupni duchovna . Že se nenechají svazovat dobou, ve které žijí, hmotnými statky, které tak rádi lidé shromažďují. Uvědomují si, že náš čas je na Zemi omezen. A že ten čas v kontextu existence Země, jako takové, je velmi nepatrný. Vlastně zanedbatelný.

Chcete-li dosáhnout skutečné rovnováhy, která je příčinou Vašeho štěstí, potom je zapotřebí obrátit se k vyšším mocnostem.

· Tam najdete poznání.
· Tam se Váš život naplní.
· Tam získáte obrovskou sílu bojovníka na úrovni duchovna.

ženské přátelství

Víte, je naprosto přirozené, že máte svou hrdost, která zavání pýchou. Takový je každý člověk. Máte ale i jiné charakterové vlastnosti, které Vás činí jedinečnou bytostí. Má je každý člověk. Rozdíl je v tom, které vlastnosti nechá vyplout na povrch, které zasune nenávratně do ústraní.

Uvědomujete-li si, že celoživotní hromadění majetku není smyslem Vašeho života, požádejte mocnou bohyni času o pomoc a budete vyslyšeni.

Kálí – to je bohyně, která nechá zaniknout Vašemu egu, ale zároveň dá podnět ke znovuzrození.

Požádání – to je ten krok, který byste měli učinit http://www.expres.cz/jiri-prochazka-at-ziji-duchove-de8-/celebrity.aspx%3Fc%3DA160424_092300_dx-celebrity_terka v zájmu své spokojenosti, svého štěstí. Najdete sebe sama. Najdete to, co v konzumním světě najít nelze.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup