Nejrychlejší propagací je potištěný obal výrobku, ve kterém si zákazník zboží odnáší domů.

Chcete, aby vaše společnost nebo firma byly dobře vidět a nejlépe, aby vaše logo chodilo ulicemi? Máte samozřejmě hned několik možností. Tou první je pouliční bilboard, další možností je polepení firemních automobilů a v neposledním případě jsou to reklamní obaly vašich výrobků. A to je určitě ten nejlevnější, ale také zároveň nejviditelnější a nejdostupnější způsob propagace firmy. Protože nositeli vaší firemní filosofie i vizualizace bude sám zákazník.

Objednejte si potisk papírových tašekpřímo na míru vaší firmě.

Pokud jste se již rozhodli, že si necháte vyrobit firemní obaly v podobě nákupních tašek s reklamním potištěním, zbývá si vybrat typ takového obalu a styl potisku, který byste uvítali.
Můžete si dát na reklamní obal vaše logo společnosti v barvách, které odpovídají grafickému manuálu, nebo si můžete nechat logotyp natisknout v provedení černobílém.

Jaké barvy nositelných obalů jsou k dispozici?

Můžete si vybrat buď přírodní natural odstín papíru v hnědém provedení, nebo v klasickém bílém pro lepší provedení barevných tónů podle vašeho manuálu. Samotný potisk promo tašek se provádí metodou sítotisku nebo transferem. Je tedy potřeba doručit vaše logo nejlépe ve formátu, který vám zaručí kvalitní a krásně přesné provedení. Ideální bude, pošlete-li nám zdrojový formát v křivkách, vytvořený vektorovou grafikou, která zajistí naprosto čisté zpracování celé vaší objednávky v maximální kvalitě.

Proč jsou právě obaly vytvořené potiskem papírových tašektak oblíbené?

Je to výborná, rychlá reklama, ideální způsob expresního zabalení výrobku a v neposlední řadě určitě stojí za zmínku i to, že je to řešení ekologické a především pro ty, kteří si je objednávají, také zajímavě levné.

Myslete tedy ekologicky i ekonomicky a uvidíte, že právě tento způsob balení vašeho zboží či výrobků je tím nejvíce hospodárným, jak jen můžete na trhu požadovat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup