Nejedná se o nemravné služby

Pokud jste ještě neslyšeli o erotických masážích, jistě vás jako první napadne, že se jedná o něco nemravného. Pokud žijete v partnerském vztahu, určitě si myslíte, že pro vás taková masáž není vhodná. Bojíte se, že byste se díky této masáži dopustili nevěry? Myslíte si, že erotická masáž znamená sexuální služby? Nechte se poučit o tom, že tento typ masáží není vhodný jen pro nezadané.

Erotická masáž má totiž jasně daná pravidla. Jedním z těchto pravidel je i to, že sex rozhodně není její součástí. Není možné si připlatit a požadovat po masérce, která bude erotickou masáž vykonávat, sexuální služby. Tímto gestem byste mohli dokonce vaši masérku urazit a ona by mohla masáž ukončit. Tento typ masáží není žádnou novinkou. Historie erotických masáží sahá hluboko do minulosti. Již ve starověku byly tyto masáže poskytovány. Co si tedy máte pod pojmem erotická masáž představit? Co můžete očekávat?

• jedná se o klasickou relaxační masáž
• je okořeněna erotikou
• masérka může být zcela nahá, může mít na sobě spodní prádlo či punčochy(záleží na vašich přáních)
• masérka používá emulze a kvalitní oleje
• masérku si můžete vybrat dle vašich preferencí

Zaměřujeme se na erotické masáže

Náš salon se zaměřuje na tento typ masáží. Poskytneme vám různé druhy masáží. Velkou novinkou, kterou chystáme, je také tantrická masáž. Zajímá vás, jak taková tantrická masáž probíhá? Jedná se o smyslný rituál s intimní masáží. Tato masáž má daný průběh. Díky této masáží dojde k rozproudění vaší sexuální energie. Neznamená to však, že byste se necítili skvěle také po psychické stránce. Právě naopak. Tato masáž se soustředí jak na fyzickou stránku, tak také na relaxaci vaší mysli. Pokud máte zájem o skutečně intenzivní prožitek, na který do konce života nezapomenete, bude pro vás tento typ masáže ten pravý. Již brzy bude možné využít tantrickou masáž i u nás .

5/5 - (1 vote)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup