Nejcitlivější místo každého muže

Tím je bezesporu prostata, předstojná žláza, která má na starosti zvyšování životaschopnosti spermií. Proto produkuje přibližně 30 % prostatického sekretu, který je jejich součástí.
Většinu zdravotních potíží startuje vyšší věk, ale i některým mladším ročníkům se stává, že se jim tento orgán postará o četné vrásky na čele.
Na místě je rozhodně zdravý životní styl, dostatek pohybu a pitný režim.V případě jakýchkoliv potíží samozřejmě navštivte odborníka.horsetail
Dovolte přírodě vám pomoci
Kromě klasické medicíny můžete vyzkoušet i bylinky, které mají řadu zajímavých a prospěšných účinků pro vaše tělo.
vVrbovka malokvětá
Patří do čeledi pupalkovitých a roste téměř všude. Miluje vlhko, proto ji hledejte v okolí pramenišť, v lučních příkopech, na březích vod či u rybníků. Kromě prostaty vám pomůže vyléčit problémy s ledvinami nebo močovými cestami. Výborná je také při hojení ran.
Udělejte si čaj z vrbovky. Vrchovatou lžičku spařte horkou vodou v čajovém hrníčku a louhujte asi 3 minuty. Pak sceďte, a jakmile zchladne, můžete ji začít popíjet ideálně před jídlem, tedy snídaní a večeří.
vPřeslička rolní
Tato rostlinka působí močopudně a dokáže regulovat správné prokrvení.
vKopřiva dvoudomá
Tuto bylinku zná určitě každý z nás, i když někteří ji budou považovat za plevel. Pomáhá nejen při různých potížích, ale hojně se využívá také v kosmetickém průmyslu. Blokuje například enzym, který je zodpovědný za nadměrné zvětšování předstojné žlázy. K těmto účelům však nebudete potřebovat listy ale její kořen.
Připravte si tedy přibližně 20 g očištěného kořene, půl litru vody a dejte vařit na 10 minut. Poté stačí jen 20 minut louhovat, scedit a máte připraven léčivý čaj. Ten můžete popíjet až 3x denně, nejlépe teplý.
Prostata a její příznaky se mohou projevovat různě. Většinou je to právě časté nucení na močení i během noci. Pokud už probíhá také zánět, pak se může objevit horečka a bolesti v intimní oblasti. Proto nikdy nic nepodceňujte.flowe


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup