Nechte si seslat energii

Tolik lidí ve světě věří v Boha. Jak jen je to možné, odvětí zarytý ateista. Nemůžete si na něj sáhnout, nikdy ho nikdo neviděl. Kdo napsal Bibli? Tolik otázek byste měli Vy sami. Proč tedy tomu tak je? Proč se lidé uchylují k něčemu tak nevysvětlitelnému? A navíc. Proč neexistuje jen jeden Bůh pro všechny lidi světa? Je to všechno tak podivuhodné.

Z dějin víme, že války se vedly ve jménu Boha. Bohužel, tomu je tak stále dokola. I v současném civilizovaném světě. Jenže agresoři si do úst Boha berou jen, jako záminku, aby bojem získali moc a peníze. To je jednou jisté.
Ale je snad víra v nadpřirozené síly berličkou pro slabé? To se přece říká.

Ne. Tak to asi opravdu nebude.
Člověk musí věřit v něco, aby byl schopen důstojného života. Života šťastného, který jej bude uspokojovat. Pokud takový život nevede, uchyluje se k nadpřirozenu, a tím bude možná právě božstvo.

žena, blesky, hrad

· Cítíte se někdy tak mizerně, že byste se nejraději zavřeli někam do místnosti a přáli byste se být neviditelnými?
· Máte potřebu změnit svůj život, ale nemáte na to sílu?
· Vyzkoušeli jste veškeré dostupné možnosti pomoci, ale Vaše aktivita se minula účinkem?
· Říkají o Vás druzí, že jste blázen, protože začínáte koketovat s myšlenkou na něco mezi nebem a zemí?
· Bohyně Kálí – říká Vám to něco?
Možná právě nyní nadešel Váš čas k rozhodnutí oslovit právě bohyni Kálí, u které hodláte najít energii potřebnou k životní změně. Co je na tomto rozhodnutí špatné? Proč by Vás měli ostatní osočovat z bláznovství? Na takové lidi nehleďte. Však sami uvidí, jaká změna proběhne.

Nečekejte na to, až zahřmí. Obraťte svou mysl k vesmíru a se vší pokorou a rozhodností zároveň požádejte o energii, která Vás posílí a zpočátku ochromí.
Bohyně kálí – to je Vaše budoucí matka, která povede Vaše kroky. Jen musíte být připraveni a ochotni přijmout její dar nekonečné energie! Získáte tolik energie, že se stanete duvhovním bojovníkem za život.

oheň, kouř, vonné tyčinky

5/5 - (1 vote)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup