Moderní větrání v rodinném domu, za minimální ztráty tepla

Zdá se vám to jako sen? Ten se však s našimi produkty mění na skutečnost, která se poměrně jednoduše dostává do podvědomí i širšímu obyvatelstvu. Každý může této novodobé možnosti využít nainstalováním speciální vzduchotechniky, kterou vám nyní nabízíme k dispozici. Je to vysoce moderní zařízení, se kterým už nikdy nebudete muset větrat. Vzduch se čistí automaticky a zcela samostatně. Reguluje se přívod i vývod, i když nejste doma. Navíc toto moderní zařízení zadržuje teplo, které zbytečně neuniká. Vy se tak opět můžete těšit na čistý a svěží domov, ve kterém nebudou mít bakterie, plísně a viry žádnou šanci. Proto je zde vzduchotechnika Olomouc.

– tento systém je všem přístupný
– zařizuje výměnu vzduchu i v případě, že nejste doma
– nemusíte větrat, nový a čistý vzduch se vám bude měnit automaticky
– nebudete ztrácet teplo vašeho domova pomocí naší speciální rekuperace
– ušetříte za teplo, které už nebude zbytečně utíkat

Jak funguje?

Celý tento systém zajišťuje optimální výměnu vzduchu, za pomocí právě rekuperace. Jeho největší výhodou je fakt, že zamezuje úniku tepla, takže při minimálních ztrátách budete mít doma čistý a nový vzduch zvenčí.

a) Uvádí se, že až 40% úniku tepla z vašeho domova je zapříčiněno právě tím, že teplo uniká přes mikroventilaci nebo za pomocí okenních štěrbin.
b) Moderní nízkoenergetické domy nebo také ty pasivní se bez tohoto systému již neobejdou. Plnohodnotně je využívají, ale vy můžete také, protože tento systém se dá velice jednoduše nainstalovat i na váš dům.
c) Ovšem nejedná se o formu vytápění. Pouze se zamezuje úniku tepla a mění se ovzduší ve vašem domově za „čerstvé“ díky těmto funkcím, a proto nemusíte větrat.

Nedostatečné větrání totiž může způsobit závažnější problémy v domácnosti ohledně CO2 a souvisí také se vznikem různých druhů plísní, které se tak na stěnách mohou tvořit a usazovat. Množí se roztoči a mnoho dalších, bohužel pro nás neviditelných, mikroorganismů.

4/5 - (2 votes)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup