MOCK Test: FCE a CAE nanečisto

Anglické certifikáty FCE (úroveň B2) a CAE (C1) vyžaduje stále více zaměstnavatelů. Potvrzení dle Cambridgské univerzity platí po celém světě a otevře vám mnoho nových dveří. Jestli se chystáte na vysokou školu, mohou vám dokonce prominout přijímací zkoušku. Když si ovšem celé certifikování zaplatíte a úspěšně jej složíte.
spojené království vlajka
Cena zkoušky se pohybuje kolem 4,5 tisíc za jeden pokus. Za kvalitní přípravu na jazykové škole zaplatíme přibližně stejnou částku (u delších kurzů ale i mnohonásobně víc). To znamená přibližně 10 tisíc za jeden termín. A stále nemáme záruku úspěchu.
Testování MOCK vám nabízí zkusit si vše nanečisto. Za přijatelnou cenu asi 400 korun vás zkoušející provedou celou zkouškou a také poradí, na čem zapracovat, co zlepšit. Za pár týdnů na email přijde výsledek s podrobně rozepsanými procenty podle částí zkoušky.
sledování tv
Jak zkouška probíhá
Aktuálně se zkoušky skládají z těchto částí:
·         Reading + Use of English (1 hod 15 min) – porozumění textu, orientace, doplňování informací a frázových sloves
·         Writing (1 hod 20 min) – 2 práce: esej + výběr z možností (neformální dopis atd.), 140-190 slov
·         Listening (40 min) – spojování, doplňování slov a vět podle porozumění mluvenému projevu
·         Speaking (14 min) – konverzace, popis, sjednávání atd. (spolu s dalším kandidátem)
První tři části probíhají papírovou nebo počítačovou formou (lze si vybrat předem podle místa testování) a testy minulých ročníků jsou k nahlédnutí i procvičení volně dostupné. Při poslední části, mluvení, spolu s dalším kandidátem předstoupíte před porotu, předvedete dialog atp.
MOCK test je totožný se samotnou zkouškou. Na závěr Speaking vám zkoušející řekne, jak jste si u rozhovoru vedli a poradí vám, co příště nedělat. Může se to zdát někdy až přehnané, ale záleží i na drobných detailech a je užitečné vědět, co se od vás bude očekávat.
Kde se mohu nechat otestovat
MOCK testování se pořádá v několika městech párkrát do roka. Je vhodné si vybrat termín před vámi vybranou zkouškou na certifikát. Nejen že budete mít čerstvé informace, ale také od společnosti dostanete slevu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup