Mobilní zvedací zařízení


Na stavbách domů, budov, průmyslových hal, inženýrských a jiných sítí se to neobejde bez těžkých břemen a těžké techniky. Slouží jako moderní pomocníci, díky kterým můžete zvedat těžká břemena, přemísťovat velké materiály a další záležitosti a tím urychlit i usnadnit veškerou práci a plnění cílů.

autíčko

K takovým pomocníkům patří také autojeřáb Praha.
Moderní a hlavně mobilní technologie, která pracuje na principu teleskopického vysouvacího ramena, které stojí na podvozku s vysouvacími opěrami a součástí je otáčející se kabina. Celý tento systém je mobilní a jak tahač, tak samotný autojeřáb obsluhuje zkušený řidič.

Abyste i vy mohli toto zařízení využívat, tak si jej nemusíte rovnou kupovat, ale můžete si jej jednoduše pronajmout s veškerými dalšími službami. K dispozici máte autojeřáby AD20.2, AD28, GMK 2035. Nosnost se pohybuje od 20 do 35tun a dosah od 21 do 43 metrů.
Veškerá manipulace s břemeny je jištěna certifikovanými vázacími prostředky, jako jsou lana, nekonečná lana, řetězy, kurty, atd. V případě vazače je k dispozici také školení a platný vazačský průkaz.

Autojeřáb Praha si můžete pronajmout včetně zkušené obsluhy. Všechny jeřáby jsou pravidelně servisované a procházejí kontrolou STK. Díky tomu jsou v perfektním technickém stavu a poskytují bezpečnou manipulaci.
Obsahem pronájmu autojeřábů včetně personálu jsou bezplatné konzultace, manipulace s břemeny a stavebním materiálem, montážní práce, demontování, betonování, záchranné a vyprošťovací práce, nakládání a vykládání, pomocné a jiné práce dle požadavků zákazníka.

hračky

Důležitá je nejen kvalitně odvedena práce, ale také bezpečnost při provozu a technický stav technologie. Jen díky tomu se můžou plnit cíle a zajistit odvedení práce řádně a včas bez jakýchkoliv rizik na zdraví a životech.
Vysoká profesionalita a bezpečnost práce jsou vždy na prvním místě.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup