Milé babičky, nebuďte zbrklé

Tak, a za pár dní je to tady! Do Vaší rodiny přibude další malý človíček, kterému jste hotovi připravit krásný a šťastný život. Přípravy vrcholí a budoucí babičky se předhánějí, co pro jejich vnoučátko bude nejlepší. Nakupují, co uvidí, protože je to hezké, malé, barevné, roztomilé. Tomu se říká zbrklost, když nakupují některé věci draze, nevhodně, nebo zbytečně?

čepička

Milé babičky, nakupujte s rozvahou !

Za chvíli se do Vaší rodiny přihrne človíček, za kterého ještě dlouho budete muset přemýšlet Vy. Musíte se vžít do života toho malého bezbranného dítěte, které je zcela závislé na péči všech ostatních členů rodiny. Musíte umět předpokládat jeho potřeby a vycítit, co právě vyžaduje. Maminka to bude mít jednodušší, protože v jejím těle se miminko připravovalo na své zrození. Ale Vy, jako babičky, budete muset oprášit své vzpomínky na dobu, kdy jste se staly maminkami, a čerpat z ní.
Pomozte maminkám, třeba ve volbě oblečení a jeho nákupu. Ušetříte rozpočet mladé rodiny a každý kousek oblečení bude určitě vítán. Zvláště tehdy, poradíte-li se s maminkou.

I když, zvolíte-li skutečnou kvalitu za přijatelný obnos, porada s maminkou nemusí vždy proběhnout!

Pro první měsíce života Vašeho roztomilého a nejkrásnějšího vnoučátka je dostatek zdravotně nezávadného oblečení velmi podstatné! Aby bylo vnoučátko vždy v čistém a voňavém prádle, je nutné mít pro tuto dobu skutečně dostatečné množství oněch drobounkých svršků na převlečení. Však si vzpomínáte! Každou chvíli se stala nějaká ta drobná nehoda. Ať to bylo znečištění po jídle do nevítaných míst. Nebo únik jiných tekutin na nepatřičná místa.

Volbou bavlněných, barevných, ale skutečně zdravotně nezávadných kousků oblečků nic nezkazíte. I když se někomu líbí, když je novorozenec oblékán do dospělých typů oblečků, nemusí mu to prospívat při oblékání. Ale to určitě víte nejlépe samy!

miminko

· Proto hledíte na druh zapínání, aby vnouče netrpělo při oblékání.
· Proto hledíte na typ tkaniny, aby vnoučátko vnímalo příjemné svými doteky.
Myslete na to, že co je hezoučké, nemusí být praktické a příjemné!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup