Mějte jistotu, že je všechno v pořádku

Každá těhotná žena je zajisté šťastná a nemůže se dočkat příchodu svého vysněného miminka. V každé je ale také určitě část obav, jestli je všechno skutečně v pořádku, jestli je vývoj plodu na dobré cestě, a jestli zkrátka všechno probíhá podle lékařských tabulek. To zjistíte jedině tak, že navštívíte specializované pracoviště. Právě genetika Olomoucvám dokáže odpovědět veškeré tyto otázky a ujistit vás, že jde všechno podle plánu. Určitě se tedy tomuto místu nevyhýbejte, je důležité podívat se pravdě do očí, ať už je veselá, nebo negativní.

mateřství

Bezpečné vyšetření

Mezi nejvýznamnější vyšetření patří bezesporu to ultrazvukové. To se dá totiž provádět již od šestého týdne těhotenství, prakticky až do jeho ukončení. Je to navíc plně bezpečná metoda, která nikterak neohrozí vás, nastávající maminku, ale ani vašeho potomka. Při použití správných hladin se tedy není potřeba čehokoliv obávat a tomuto vyšetření, které dokáže odhalit opravdu spoustu záležitostí, se vyhýbat. Další metodou je vyšetření NIPT, které se provádí na základě krevních odběrů.

Invazivního vyšetření se obávat také nemusíte

Pokud dojde k nějakému nálezu nebo bude potřeba zkrátka něco detailněji prozkoumat, tak je potřeba nechat provést i různá invazivní vyšetření. Ta už jsou samozřejmě méně oblíbená, protože mohou představovat drobná rizika. Proto je důležité, aby je prováděli odborníci s obrovskými zkušenostmi. Poté se tolik obávat určitě nemusíte, i přesto, že bude potřeba použít jehlu a další speciální vybavení. Díky těmto metodám lze odhalit různé chromozomální aberace a další vrozené vady, které by bylo jinak opravdu velmi těžké rozpoznat. Jaké metody se sem dají zařadit?

ultrazvuk

Odběr choriových klků
Odběr plodové vody

Odběry je potřeba provádět vždy zcela bezpečně a s profesionálními znalostmi. To vše je na olomoucké klinice samozřejmostí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup