Kvalitní úložné prostory

Na co všechno potřebujeme úložné prostory? V zaměstnání hlavně na různé nářadí, dokumenty, ale taky na oblečení. Úložných prostorů není nikdy dost, a co se týká uložení svršků zaměstnanců, platí to dvojnásob. Zvláště v podzimním pochmurném počasí, kdy venku neustále prší a každý přijde do zaměstnání v mokrém oblečení, je nutné, aby si každý zaměstnanec mohl své svršky odložit do větraného prostoru, aby mu oděv do odchodu ze zaměstnání uschnul.

skříně v dílně

Naštěstí je nabídka nábytku do šaten dostatečná, takže každý zaměstnavatel má na výběr z mnoha možností. Šatna, a to nejen na pracovišti, by měla být přizpůsobena hlavně potřebám zaměstnanců a jiným osobám. Měla by být vybavena kvalitním nábytkem, který něco vydrží. Taky by měla na zaměstnance působit příjemným dojmem. Vždyť na pracovišti, kde je nutné se pravidelně převlékat, je šatna vlastně místností, do které zaměstnanec vchází dříve než na místo výkonu práce.

Mějte oděv v suchu

Pokud patříte mezi kutily, kteří mají potřebu doma neustále něco opravovat, vylepšovat nebo renovovat a máte k dispozici malou dílničku, určitě rádi přivítáte i úložný prostor, kde byste si mohli odložit svůj pracovní oděv. Všechno potřebuje své místo a mít pořádek nejen v nářadí, ale i v ostatních věcech, je v malé dílně nutností, jinak by vás vaše kutilská záliba přestala brzy bavit. V chaosu se dost dobře pracovat nedá. Taky se občas stane, že si svůj pracovní oděv zašpiníte olejem nebo jinou kapalinou, a to by určitě vaše žena nestrpěla, abyste takový oděv odkládal do šatny, kterou používá celá vaše rodina k odkládání civilního oděvu. Do vaší dílničky si bude skvěle hodit plechová skříňka, která může být opatřena i lavičkou, kvůli snadnějšímu a pohodlnějšímu převlékání.

bezpečnostní skříňky

Barevná šatna

Myslíte si, že vybavení šaten do dílen, sportovišť a jiných provozních areálů musí být jen v nudné šedi? Ta doba je dávno pryč. Rozveselte své zaměstnance, sportovce a klienty veselými barvami.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup