Kvalitní poklop na šachtu je základ


Litinový poklop se nejčastěji používá právě na šachty, které vyžadují kvalitní a spolehlivé krytí, aby nemohlo dojít k úrazu nebo nežádoucímu vniknutí předmětu dovnitř. Proč právě litina? Proč volit toto materiálové provedení, v čem je lepší, než ostatní? Největší výhodou je snad to, že se jedná o velmi různorodý materiál s širokým spektrem nejrůznějších provedení. Jednotlivé poklopy je možné vyrábět v nejrůznějších velikostech, rozměry je třeba vždy vybírat dle konkrétní šachty. Každý kus navíc disponuje odlišnou vybaveností, od těch nejzákladnějších, po opravdu výborně vybavené a vhodné i do náročnějších podmínek.

kanalizační jednotka

Velké zatížení není žádný problém

I základní litinové poklopy si dokážou poradit se zatížením třídy B125, což znamená, že zatížení běžnými osobními vozidly do tří a půl tun jim nečiní žádný problém. Náročnější varianty, které disponují dokonce i vlastním otevíracím systémem, se mohou chlubit třídou zatížení D400, čemuž odpovídá zátěž nákladních vozidel.

Co se týká různých přídatných vlastností, určitě je také velmi praktická voděodolnost. Někdo může také ocenit pomocné zvedací zařízení, které mnohonásobně usnadní a urychlí manipulaci jako takovou. Je jen na vás, jestli si zvolíte zcela dostačující základní variantu, nebo jestli budete investovat do pokročilejší. Od toho se také odvíjí cena, která se může pohybovat třeba již od tří nebo čtyř tisíc. Končit může na desítkách a desítkách tisíc, vše záleží na odolnosti a přídatné výbavě. Vybírejte tedy i podle ceny, která je neméně důležitým faktorem.

voda

Poklopy Tetra jsou správnou volbou

Mezi nejoblíbenější varianty jako takové patří právě tvárné litinové, a to z řady Tetra. Jak je lze charakterizovat?

Vysoká odolnost
Snadná manipulace
Rozměrová rozmanitost
Nejrůznější přídatné vybavení


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup