Kvalitní oblečení je základem výbavy pro malého kojence

Každá nastávající maminka se pečlivě připravuje na příchod svého potomka, nezáleží na tom, zda prvorozeného nebo ne. Každá pak chceme pro děťátko to nejlepší. Jednou z velmi podstatných součástí výbavičky je i oblečení.
S výběrem kojeneckého oblečení to ale není tak jednoduché. Musí totiž splňovat určitá kritéria. Především klade vysoké nároky na použitý materiál a provedení. Čerstvě narozené miminko má ještě velmi citlivou pokožku, z toho důvodu je tedy třeba vyvarovat se umělých a neprodyšných materiálů, které mohou způsobit problém.

miminko

Ideální materiál je bavlna

Ideální je tedy pořídit kojenecké oblečení z bavlny, která zajistí měkkost a hebkost. Způsob ušití je důležitý kvůli pohodlí, malé miminko by nikde nic nemělo tlačit a škrtit.
Žádná z maminek předem neodhadne velikost miminka a ani to, kolik oblečení bude třeba. Do začátku se tedy doporučuje začít s velikostí 50 či 56, které vystačí po prvních pár měsíců. Nejlépe pak je od každého druhu oblečení pořídit pár kousků.

Vše, co budete potřebovat, seženete u nás

Lámete si hlavu, kde vše sehnat? Navíc tak, aby to nezruinovalo váš rozpočet? Tak si ji nelamte a rozhlédněte se v naší nabídce .
Máme pro vás připraveny například následující druhy oblečení pro kojence:
· body
· bundy, kabátky, kombinézy a overaly
· kalhoty, dupačky, kraťasy, tepláčky a legíny
· trička s krátkým i dlouhým rukávem, mikiny, svetry
· šaty a sukně
· župany a pyžama
· komplety oblečení
· a mnoho dalšího

rifle

Nyní už nemusíte nic složitě hledat, vše seženete na jednom místě. Kvalitní oblečení pro kojence ve velikosti 50-56. Nemusíte se bát, nejde o žádné univerzální a jednobarevné kousky. Naleznete u nás i oblečení vzorované, s obrázky, pro holčičky i chlapce.
Pokud sestavujete výbavičku a hledáte dostatek oblečení, jsme tu pro vás.

4/5 - (1 vote)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup