Kvalitní a spolehlivé vybavení Vaší kanceláře

Jistě všichni z Vás dobře znají běžné plechové kartotéky, které pravidelně při svých návštěvách vidíte v sesterně u lékařů. Tyto registratury ovšem mají vícero využití a hlavně už dnes nemusí mít jen ten obyčejný šedivý vzhled, ale mohou být v různých jasných barvách a ve velmi moderním a stylovém provedení. Pokud i Vy přemýšlíte nad tímto vybavením do Vaší kanceláře, tak vstupte do naší široké nabídky a vybírejte.

zásuvky

Náš sortiment obsahuje samozřejmě běžné kovové kartotéky, které si však můžete vybrat v několika barevných odstínech, ale také pro Vás máme připravené stylové kartotéky s dřevěnými čelními panely na zásuvkách či dokonce celodřevěné modely. Všechny modely mají nosnost až čtyřicet kilogramů a jsou vhodné opravdu do každé kanceláře, dílny či jiného prostoru, kam je potřebujete umístit.

Kartotéky s dřevěnými čelními panely na zásuvkách či celodřevěné si můžete vybrat z několika dekorů a to buk, bříza calvados a třešeň, podle toho, který odstín dřeva odpovídá Vašemu dalšímu vybavení v kanceláři. Jak tedy vidíte, v dnešní době už tyto registratury můžete využít kdekoliv a nemusí být pěstí na oko, ale naopak se mohou stát velmi příjemným doplňkem interiéru a navíc nepostradatelným pomocníkem.
Všechny námi nabízené kartotéky jsou zabezpečeny centrálním cylindrickým zámkem, který najednou uzamkne všechny zásuvky, a jsou současně vybaveny bezpečnostním mechanismem, který znemožňuje vysunutí více zásuvek najednou, což by mohlo způsobit převržení. Vidíte, že tedy jde nejen o skvělého pomocníka a doplněk kanceláře, ale také o velmi bezpečné vybavení.

kancelář, kartotéka, židle, stůl

Využijte také naší nabídky tak zvaných lístkovnic, které slouží pro uložení dokumentů velikosti A5 či A6, tedy menších dokumentů než je běžná velikost. Také se porozhlédněte po nabídce zásuvkových děličů, které Vám pomohou přehledně rozdělit dokumenty přímo v zásuvkách. A v neposlední řadě si prohlédněte i zbytek naší velké nabídky kancelářského nábytku a dílenského vybavení.

2/5 - (2 votes)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup