Kousek místa pro každého


šatna, výbava amerického fotbalu

Vzpomínáte si na svou školní šatnu, kde se tísnili všichni žáci společně na jedné lavičce a jako odkládací prostor jim sloužilo jen pár háčků na bundu a polička na boty? Jistě uznáte, že to nebylo moc pohodlné a ani praktické, věci se ztrácely, míchaly, místa bylo málo a celý systém šaten moc nefungoval.

Můžete však do Vaší školy přinést změnu za příjemnou cenu, kovová šatní skříňka pro každé dítě je elegantním řešením. Každý tak získá svůj prostor, který je uzamykatelný. Věci se přestanou ztrácet, navzájem se míchat, případně povalovat po celé škole.
Na výběr u nás máte z mnoha velikostí a barevných variant, stejně tak si můžete vybrat variantu s lavičkou nebo bez, dokonce i typ zámku. Skříňky nabízíme buď svařované, nebo montované. Svařovaná varianta je odolnější, ale hůře se stěhuje, montovaná varianta je skladná, dobře se převáží a výsledný produkt se skládá až na místě, nejsou tedy problémy se stěhováním.

žlutobílé šatní skřínky

Proč je to pro Vás výhodné?

– Každý žák má svůj vlastní prostor
– Všechny věci jsou uloženy ve skříňkách a úklid je snazší
– Skříňky Vám zdarma přivezeme a namontujeme
– Poskytujeme záruku 7 let

Jak nakupovat

Úplně nejjednodušší je, využít náš online formulář, který Vám nejen přesně spočítá cenu celé objednávky, ale zároveň jeho prostřednictvím můžete objednávku rovnou odeslat. Už od prvního kliknutí uvidíte, kolik Vás nové vybavení bude stát. Čím větší objednávku u nás uděláte, tím větší slevu dostanete. V ceně zboží je u velkých zakázek započítána i doprava, takže neplatíte nic navíc, pokud si neobjednáte nadstandardní služby. Také montáž je už započítána v ceně, nemusíte nikoho shánět, naši proškolení zaměstnanci se o vše spolehlivě postarají.

Pokud stále ještě váháte, nebo máte nějaký dotaz či problém, kontaktujete náš bezplatný zákaznický servis, kde Vám rádi pomůžeme.

kovové šatní skříňky

3.5/5 - (2 votes)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup