Klimakterium dokáže člověka pěkně potrápit

Nesnažte se menopauzu porazit tím, že začnete kouřit. Ani obyčejné léky na bolest bohužel nepomáhají. Co ale zaručeně pomáhá, jsou bylinky přesně namíchané tak, aby potěšily vaše tělo. Zmírní veškeré příznaky, zlepší hormonální rovnováhu, pomohou s klidnějším spánkem, potěší vaše tělo stimulanty, které navodí příjemný pocit, a budete mít zase dobrou náladu. Zaručeně zamezí stresu a napětí, které jste až do teď prožívala.
Už naše babičky věděly, co která bylinka na co účinkuje a jak na naše tělo působí. Proto i my hledáte útěchu v přírodě. smoke

Menopauza

Slovo, které jednoho dne potká každou ženu. Nikdy se mu nevyhnete. Menopauza se objevuje často kolem padesátého roku. Ovšem jsou známy i případy, kdy ženu postihnou například po čtyřiceti či v pětačtyřiceti. Nezáleží na věku, jedná se o období kolem padesátého roku života, ovšem u každého jedince je to jiné a doba se může lišit vlivem hormonů. Ty ustupují, protože začíná období, když už naše tělo nepotřebuje produkovat tolik hormonů. A právě to je spouštěčem mnohých příznaků, které tak nemile známe pod pojmem příznaky menopauzy. Jaké to tedy jsou:
1. V prvé řadě je nejhorší, že každá žena má pocit, jako kdyby nebyla ve své kůži. Ztrácíte svůj půvab, šarm, vitalitu i ženskost. Připadáte si občas nemotorná a nesvá.
2. Vysušuje se kůže, dělají se více vrásky, začínají tuhnout klouby. Jste méně pohyblivá a každá zátěž představuje větší problém. Často se při sebemenší námaze zadýcháte.
3. Přibývání na váze. Už nebudete tak štíhlá jako doposud. Udržet si postavu bude daleko složitější, protože na těle se objeví malé kulaté padesátnické bříško. Zcela typické pro toto období.
4. Inkontinence moči je v tomto období dalším problémem, který nás velice často trápí. Při kýchnutí nebo smíchu je to malér.
5. Návaly horka a bušení srdce. V noci nemůžete usnout, protože cítíte své srdce, jak bije. Neustále je vám horko, i když všem ostatním lidem okolo je zima. Nepříjemný pocit pocení všude, ať jste kdekoliv, nebo děláte cokoliv.
6. Žádná chuť k milování. Jakoby se rázem rozplynula. Váš muž to zřejmě nepochopí, ale vaše intimní část se vysušuje, a protože tělo produkuje méně hormonů estrogenu, nebudete mít na sex ani pomyšlení.
Využijte přírodních léků k tomu, abyste se opět cítila ve své kůži, dobře, příjemně a vlastně „normálně“. pill


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup