Každá budoucí maminka má obavy

To je zcela přirozené. Těhotenství je období, kdy se žena změní. Příchod na svět novorozence není jenom tak obyčejný zážitek. Je to doprovázeno mnoha emocemi, které se vám v tu chvíli zdají nejkrásnější na světě. Každá maminka je však hned po porodu zcela vyčerpaná a také unavená a ty těžší případy si jistě hned řeknou, že už žádné další dítě nebudou nikdy v životě chtít. Ovšem uplyne pár dní, měsíců, možná i let, a některé ženy se na to dívají zase trochu jinak, takže se pustí i do dalších dětí. Názory se mění, co ale zůstává je kvalitní příprava a také potřebné kontroly, které vás v období těhotenství ujistí, že jste v pořádku a že váš plod je také zcela v bezpečí a vyvíjí se podle očekávání.

Od toho zde máme různé specialisty, kteří sídlí i u nás v České Republice. Klinika, která je v v Ostravě a také v Olomouci je jednou z nejprestižnějších odborných středisek u nás. Je to centrum fetální medicíny a genetiky. Zaměřují se na vývoj plodu v prenatálním stádiu a také v prvním trimestru. Zde vám udělají potřebná neinvazivní vyšetření a případně jsou schopni zařídit i podstoupení invazivních zákroků. Nemusíte se však dopředu ničeho obávat, vždy vás se vším obeznání a tak budete jako nastávající maminka plně informována. Úzce spolupracují se střediskem v Londýně.
Ø Mají velice krásné a příjemné prostředí, a to hlavní je, že zde mají opravdu speciální přístroje, které mohou používat, abyste se ničeho nebála a aby všechno bylo v pořádku .

Ultrazvuk je přímou kontrolou vašeho budoucího miminka

My k těmto účelům využíváme nejmodernější ultrazvukové přístroje, které nám přesně odhalí vašeho budoucího potomka. Těšit se můžete na speciální diagnostiku, která je zcela neinvazivní a také na biochemické vyšetření, které se provádí z krevního vzorku matky. Používáme k procesu 3D a 4D technologie, které jsou nadmíru přesné. Díky tomu jsem tak schopni brzy odhadnou případnou vadu plodu a zasáhnout invazivním zákrokem. Se vším jste však jako budoucí matka obeznámena a můžete se svévolně v dalších krocích rozhodovat. My vám však dáme přesné informace a doporučení, podle kterých se můžete řídit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup