K hezkému bydlení patří hezká kuchyně

Toužíte konečně po nové místnosti na vaření? Kuchyně na míru jsou svým provedením zřejmě nejlepším možností. Můžeme mít doma klasický či atypický prostor, který potřebujete zaplnit a můžete si dokonce sami navrhnout, jak by to mělo vypadat. My se vám vždy ve všem budeme snažit přizpůsobit. Vyrábíme produkty v moderním stylu, velice populární neustále zůstává vysoký lesk, ale také pracujeme s klasickým dřevem, či matným povrchem. Nezůstává pozadu ani rustikální styl a vždy je všechno doladěno do přesného prostoru vaší místnosti i se spotřebiči a osvětlením.

Precizní vytvořená práce do posledního detailu

Ø S námi naplánujete opravdu všechno. Každý centimetru bude podle vás a také podle vašeho přání. Pro nás je samozřejmě nejvíce důležitý výsledek, se kterým chceme, abyste byli maximálně spokojení. Proto si také zakládáme na vašich vizích i na tom, aby všechno bylo podle vaší představy.
Ø Jsou však i lidé, kteří si rádi nechají poradit, když si nevědí s celkovým prostorem rady nebo mají nějaký atypický prostor právě této místnosti, ve které se vaří. Aby byla dodržena praktická stránka, tak se snažíme skloubit praktické využití, ale také modernost a účelnost.

a. Chystáte se rekonstruovat?

Pak se nemusíte ničeho obávat. Nám se můžete ozvat kdykoliv dopředu a my vám zcela zdarma vytvoříme návrh i ve 3D provedení, který můžete nadále měnit podle svého uvážení. Až nastane doba rekonstrukce, stačí se nám ozvat a my vám během pár dní všechno zařídíme. Výsledek tak bude brzy hotový a vy už se můžete těšit, až budete v této krásné a nové místnosti vařit o sto šest.

b. Nové bydlení?

V tomto případě se můžete ozvat naprosto kdykoliv. Velice rádi vám poradíme dopředu s rozměry této místnosti či s celkovým dojmem. Řekneme, co všechno by správě tato místnost měla obsahovat nebo jak by mohla vypadat. Samozřejmě se vždy řídíme vašimi přáními, takže není problém, když nám svou vysněnou místnost pošlete namalovanou na papíře nebo formou podobné fotografie, či si vyberete nějakou podobnou z našich již vytvořených prací a my se můžeme pustit do příprav.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup