Jeřábnické práce, aneb těžká břemena nejsou problémem

Pracovat s těžkými břemeny není žádná legrace. Přenést dvoutunový stavební blok nebo manipulovat s těžkou technikou je téměř nemožné, pokud tedy nepřijdou na řadu praktické autojeřáby. Ty si totiž dokážou hravě poradit nejen s manipulací s těžkými předměty, ale najdou své uplatnění též na stavbách, při výškových pracích, montážních pracích a mnoha dalších úkonech. K čemu všemu budete moci tato dostupná, spolehlivá a hlavně účelná zařízení využít?

Manipulace s těžkými břemeny
Montážní a demontážní práce
– Vyprošťovací a jiné záchranné akce
– Naložení a vyložení nákladu
– Další pomocné práce…
Pronájem jeřábu včetně obsluhy
V ceně je zahrnutá i odborná a proškolená obsluha, která má bohaté zkušenosti, a která prošla potřebným školením. Vazačský průkaz je samozřejmostí, protože při manipulaci s břemeny se používají řetězy, lana a další obdobné prostředky.
Co se týče samotného autojeřábu, můžete si nechat od odborníků poradit, který model bude ve vaší situaci nejlepší volbou. K dispozici budete mít ty nejčastější typy jako je AD 20.2, GMK 2035, AD 28 a další. Jednotlivé modely se od sebe liší zejména výkonem a vlastnostmi. Nosnost může být klidně až dvacet či třicet tun, dosah desítky metrů.

Cena dostupná pro každého
Pronájem je cenově dostupný, autojeřáb můžete získat již od 850 Kč/hodina, a od 45 Kč/kilometr. Pronájem je proto vhodný jak pro různé firmy, tak také pro jednotlivce, kteří si nemohou s lecčím pomoci svépomocí. Využijte proto možnost cenově dostupného pronájmu, který se vám za každou cenu vyplatí. Ušetříte si totiž hromadu času, kdy nebudete muset řešit, jak přesunout dvoutunovou kostku stavebního materiálu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup